WWW: https://asb-kolbuszowa.pl/
Dodano: 2022-11-15
Telefon: 663 798 297
Miejscowość: Kolbuszowa
Adres: Wolska 12a
Kod pocztowy: 36-100

Źródła:
https://asb-kolbuszowa.pl/


Autor: Nela Szulc

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Gdzie na Podkarpaciu można wykonać serwis skrzyni biegów automatycznych?


Skrzynia biegów to niezwykle istotna część podzespołu napędowego, która podlega w czasie jazdy bardzo dużym przesileniom. Z tego powodu, zwłaszcza przy częstej eksploatacji samochodu, może łatwo dochodzić do różnego rodzaju usterek, a w konsekwencji do trwałego unieruchomienia auta i konieczności kosztownej wymiany wadliwego elementu. Aby uniknąć sporego wydatku, który może znacząco zaciążyć na domowym budżecie, warto regularnie korzystać z usług sprawdzonego serwisanta. Klienci z Kolbuszowej i okolic, również z Rzeszowa, mogą zyskać pomoc techniczną i zweryfikować stan skrzyni biegów w ich pojeździe, wybierając ofertę firmy ASB Kolbuszowa.

Przeprowadzany przynajmniej raz w roku serwis pozwala określić stopień zużycia poszczególnych części. Jest to istotne nie tylko z uwagi na sprawność całego napędu, ale także na bezpieczeństwo kierowcy i jego pasażerów. Wynikające z zapowietrzonego układu silnikowego problemy w czasie jazdy mogą w najlepszym przypadku doprowadzić do tego, że osoba za kierownicą będzie zmuszona do zjazdu na pobocze i zatelefonowania po pomoc drogową. W najgorszej sytuacji może dojść do samozapłonu lub wycieku oleju, co przy znacznej prędkości generuje ryzyko kolizji lub poważnego wypadku.

Wspomniany realizator zaprasza do kontaktu właścicieli aut, którzy są zainteresowani takimi usługami, jak profesjonalny serwis skrzyni biegów automatycznych oraz wymiana oleju. Kadra zajmująca się wykonywaniem zleceń dysponuje odpowiednio zaopatrzonym zapleczem diagnostycznym, pozwalającym szybko i sprawnie dokonać oceny stopnia eksploatacji poszczególnych części. Jeżeli jest on znaczny i konieczna jest jego wymiana, pracownicy są w stanie zaproponować oryginalne, wysokojakościowe zamienniki, dostępne od ręki, gdyż firma na bieżąco stara się uzupełniać stany magazynowe.

Choć wykonawca stara się odpowiadać przede wszystkim na potrzeby lokalnych odbiorców, przyjmuje zamówienia także od klientów z terenu całego województwa podkarpackiego. Obsługuje zarówno osoby prywatne, jak i przedstawicieli biznesowych, działających w różnych branżach i korzystających na co dzień z floty pojazdów. Oprócz serwisu skrzyni biegów kadra podejmuje się też innych zleceń. Domeną pracowników są między innymi naprawy sterowników niezbędnych do poprawnego funkcjonowania elektroniki samochodowej. w pobliżu

Sowińska Podlasek Sp. z o.o.

Rzeszów

GasBay Samochodowe Instalacje Gazowe

Przemyśl

FIRMA HANDLOWA BOZ S.A

Rzeszów