WWW: https://www.dezynsekcja-pro.pl
Dodano: 2022-12-03
Telefon: 513 726 796
Miejscowość: Wrocław
Adres: Grudziądzka 76
Kod pocztowy: 51-165

Źródła:
https://www.dezynsekcja-pro.pl/

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Deratyzacja na terenie Wrocławia — którą firmę wybrać?


Problem z osiedlającymi się gryzoniami występuje najczęściej w piwnicach budynków wielorodzinnych, a także magazynach i zakładach produkujących żywność. Okazuje się, że zarządcy tego typu obiektów są wręcz zobowiązani do przeprowadzania regularnego odszczurzania pod rygorem grzywny. W miejscach produkcji, przetwarzania czy gromadzenia artykułów spożywczych lub żywienia sporej liczby osób (mowa o szpitalach oraz lokalach gastronomicznych), deratyzacja powinna być wykonywana regularnie w celach profilaktycznych, aby zapobiec osiedlaniu i rozmnażaniu się szkodników. Szczury są nosicielami wielu poważnych chorób, takich jak m.in. tyfus plamisty czy salmonella.

Czym kierować się przy wyborze specjalistów od deratyzacji?

Na rynku działa sporo firm, które zajmują się odszczurzaniem. Warto wcześniej sprawdzić opinie na temat zakresu świadczonych usług, a także skuteczności podejmowanych działań. Ważne jest też doświadczenie oraz rodzaj stosowanych metod, które powinny być bezpieczne dla pozostałych użytkowników odszczurzanego budynku.

W ofercie marki DiT — Usługi, która działa na terenie Wrocławia, dostępna jest deratyzacja. Firma wykorzystuje sprawdzone techniki mechaniczne, fizyczne oraz chemiczne (dopasowane do rodzaju obiektu oraz skali problemu). Co ważne, pracownicy odpowiednio oznaczają miejsca, w których przeprowadzana jest usługa odszczurzania, aby ostrzec innych użytkowników budynku. Po likwidacji gryzoni klient może zdecydować się na dodatkową usługę, którą jest dezynfekcja poszczególnych pomieszczeń. Pracownicy zastosują skuteczną metodę, jaką jest ozonowanie. Technika ta pozwala zlikwidować wszelkie wirusy, bakterie, grzyby oraz inne drobnoustroje szkodliwe dla człowieka. w pobliżu

Hexssl

Wrocław

SuperAutoMarket

Wrocław

Lewkorp

Legnica