WWW: https://xbsgroup.pl/
Dodano: 2019-03-11
Telefon: +48 (22) 731 01 47
Miejscowość: Błonie
Adres: Pass 20
Kod pocztowy: 05-870

Źródła:
https://xbsgroup.pl/blog/sklepy-internetowe-obsluga-logistyczna-sprawdz-o-czym-musisz-pamietac

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Profesjonalna obsługa sklepów internetowych


XBS Group zapewnia w pełni profesjonalne usługi skupiające się na prowadzeniu sklepu internetowego niezależnie od danego przedsiębiorstwa i sfery, w której działa. Obsługa sklepów internetowych powinna skupiać się nie tylko na dopracowaniu logistycznym sprzedaży, ale również całkowitym oddelegowaniu działań związanych z obsługą sklepu do firmy zewnętrznej. Dzięki temu marka może się dalej rozwijać bez konieczności poświęcania czasu na magazynowanie, pakowanie, jak i wysyłanie zamówionego przez klientów towaru.

Z propozycji usługowej, która jest opisana na stronie xbsgroup.pl korzystają:

  • duże sieci sprzedaży internetowych,
  • producenci,
  • dystrybutorzy,
  • agencje marketingowe,
  • podmioty proponujące sprzedaż jednorazową lub cykliczną i sporadyczną.

Dzięki współpracy z taką firmą, która kompleksowo zajmie się sprzedażą online Państwa towarów nie będzie trzeba martwić się o przestrzeń magazynową. W ramach współpracy opłaty za magazynowanie są naliczane za ilość wykorzystanego miejsca, a nie całą powierzchnię (która często jest nieużywana w 100%).

Profesjonalna firma zewnętrzna dołoży wszelkich starań, aby wysyłanie towarów stało na najwyższym poziomie. Dzięki temu czas realizacji zamówienia oraz samo otrzymanie towaru będzie zawsze na czas. Logistyczne wsparcie przy prowadzeniu e-sklepu jest niezwykle ważne, bo to dzięki sprawnej koordynacji wszystkich elementów można ciągle rozbudowywać przedsiębiorstwo bez obaw o rynek zbytu. Warto również zaznaczyć, że firmy logistycznie zarządzające działaniami w sklepie online oferują najlepsze rozwiązania, które przynoszą w późniejszym czasie pożądane rezultaty. Firma może się wciąż rozrastać oraz unowocześniać przy jednoczesnym zachowaniu ciągłości w sprzedaży internetowej. Takie usługi są wykorzystywane zarówno przez duże, średnie, jak i małe przedsiębiorstwa. Pozwala to na dobranie odpowiedniego planu zagospodarowania sprzedażą w Internecie, dzięki czemu poszerza się rynek zbytu artykułów. Wystarczy nawiązać kontakt telefoniczny, aby umówić się na spotkanie z przedstawicielem.


w pobliżu

Polski Materac

Warszawa

Feromony Rank

Warszawa

Smak Dzieciństwa

Warszawa