WWW: https://iiyama-sklep.pl/
Dodano: 2023-01-19
Telefon: 77 442 71 64
Miejscowość: Opole
Adres: Technologiczna 2
Kod pocztowy: 45-839

Źródła:
https://iiyama-sklep.pl/215-monitory-hdr-4k

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Monitor HDR 4K - dobre rozwiązanie dla firm?


Dobrej jakości monitor to dziś nieodłączne wyposażenie każdego stanowiska pracy. Ułatwia wykonywanie wielu zadań, począwszy od wprowadzania i analizy danych, aż po ich bezproblemowy odczyt. Planując wymianę sprzętu w firmie lub też doposażając swój zakład od podstaw, warto zainwestować w urządzenia od sprawdzonego dostawcy. Pozwoli to mieć pewność, że zakup będzie opłacalny, a efektywność pracowników nie ulegnie obniżeniu.

Atrakcyjną cenowo i jakościowo ofertę na różnego rodzaju monitory komputerowe można znaleźć na stronie internetowej iiyama-sklep.pl. Pod podanym linkiem działa dystrybutor proponujący szeroki wybór produktów, których producentem jest znana nie tylko w Polsce, ale także na świecie japońska marka Iiyama, dająca gwarancję na swoje wyroby. Klient może bezproblemowo zamówić potrzebny mu sprzęt, zakładając indywidualne konto na serwisie i korzystając z opcji koszyka. Kadra dostawcy dokłada wszelkich starań, aby przesyłka z zakupem dotarła do rąk odbiorcy w jak najkrótszym czasie, nawet jeśli jest to dostawa hurtowa. 

Firma poleca śledzenie pojawiających się na podanej wcześniej stronie nowości. Obecnie sporym uznaniem nabywców cieszy się nowoczesny, funkcjonalny i pięknie się prezentujący monitor HDR 4K jako rozwiązanie idealnie sprawdzające się zarówno w biurze, jak i w domu prywatnym. Jego wysoka rozdzielczość oraz inne parametry techniczne pozwalają na komfortową pracę i zabawę, w tym również na wykorzystanie urządzenia jako sprzętu gamingowego. 

Wspomniany model można również w prosty sposób spersonalizować. W ofercie dostawcy są dostępne specjalne stojaki, dzięki którym istnieje możliwość ustawienia monitora w taki sposób, by wysokość oraz kąt nachylenia ekranu były odpowiednie dla użytkownika. Jest to spore ułatwienie, doceniane w szczególności przez osoby niskie lub o wzroście znacznie powyżej przeciętnej, które nieraz mają problem, by przyjąć odpowiednią, nieobciążającą kręgosłupa pozycję podczas posiedzenia przed komputerem. 

Dostawca proponuje też inne dodatkowe akcesoria, takie jak adaptery lub mini głośniki stanowiące świetne uzupełnienie każdego zestawu komputerowego. W sprzedaży są także dostępne wytrzymałe wysięgniki, dzięki którym ekran można powiesić na ścianie, podpinając go do laptopa lub rzutnika oraz wykorzystując jako strefę projekcyjną. w pobliżu

Proinspect Group Marek Złoto

Opole

Blyss Sp. z o.o.

Jasienie