WWW: https://unilog.eu
Dodano: 2023-01-26
Telefon: 58 667 99 99
Miejscowość: Gdynia
Adres: Polska 19
Kod pocztowy: 81-339

Źródła:
https://unilog.eu/usluga/spedycja-lotnicza/

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Czy logistyka z wykorzystaniem transportu lotniczego jest opłacalna?


Obecnie spedycję towarów można realizować z wykorzystaniem różnych form transportu. Jedną z dostępnych opcji jest przewóz ładunku drogą powietrzną. Wbrew powszechnemu przekonaniu jest to rozwiązanie, którego koszt nie stanowi aż tak dużego obciążenia budżetu klienta, natomiast osiągane korzyści są znaczne.

Chcąc dowiedzieć się, jak przebiega transport lotniczy i czy taka forma logistyki jest opłacalna, warto skorzystać z pomocy pracowników firmy Uni-logistics Sp. z o.o. Ich domeną jest organizacja różnych rodzajów przewozów, zarówno drogą lądową, jak i morską. Oferują też kompleksowe wsparcie przy planowaniu oraz realizacji zamówienia z wykorzystaniem floty powietrznej. Wieloletnie doświadczenie w branży pozwala świadczyć usługi na bardzo wysokim poziomie. Kadra zapewnia, że do każdego zlecenia podchodzi indywidualnie, dbając o każdy aspekt związany z transportem. Priorytetem dla pracowników jest przede wszystkim zabezpieczenie ładunku, a także przygotowanie dokumentacji oraz odpowiednich pozwoleń, wymaganych zarówno przez krajowego, jak i międzynarodowego ustawodawcę, w tym przeprowadzenie w imieniu klienta procedury celno-skarbowej.

Firma nie posiada własnego zaplecza lotniczego, ale z powodzeniem współpracuje od lat ze sprawdzonymi liniami przewozowymi, dzięki temu może zaproponować przedsiębiorcy zweryfikowanych realizatorów. Możliwość skorzystania z usług renomowanych spedytorów w zakresie lotnictwa to świetna wiadomość dla zlecającego, gdyż dzięki temu maleje bądź nawet zanika całkowicie ryzyko problemów w trakcie transportu, ogranicza się też szereg innych niebezpieczeństw, jak chociażby niedotrzymanie terminów dostaw czy kosztowne przestoje wynikające z niedopełnienia wymaganego obowiązku celno-skarbowego.

Kadra realizuje zlecenia od klientów krajowych i zagranicznych. Zaprasza do zapoznania się z przygotowaną ofertą oraz do nawiązania współpracy długoterminowej. Proponuje obsługę transportową obejmującą przewóz towarów na terenie Wspólnoty Europejskiej oraz poza nią. Zapewnia wsparcie logistyczne na trasie utworzonego w 2008 roku Nowego Jedwabnego Szlaku, którym można prowadzić spedycję na linii Europa - Chiny w obu kierunkach. Jest to doskonała opcja dla wielu przedsiębiorców pragnących rozszerzyć zakres swojej działalności również o kraje z dalekiego Wschodu.w pobliżu

Albex

Gdańsk

Gamar sp. z o.o. s.k.

Pelplin

Craft Beauty

Dębogórze - Wybudowanie