WWW: https://coffeelove.pl/
Dodano: 2023-01-31
Telefon: +48 693 890 281
Miejscowość: Biała Podlaska
Adres: Sławacinek Stary 33
Kod pocztowy: 21-500

Źródła:
https://coffeelove.pl/pl/c/Zaparzacze/335


Autor: Nela Szulc

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Czy zaparzacz do kawy to dobre rozwiązanie dla kawoszy?


Z pewnością są na świecie osoby, które piją kawę przede wszystkim na przykład po to, by dodać sobie energii i oddalić zmęczenie. Zdecydowanie jednak po ten czarny, szlachetny napój sięga się po to, by się nim delektować, a korzyści, jakie można z tego odnieść, są drugorzędne. Wiele osób kochających kawę ubolewa jednak nad tym, że tę doskonałą ma okazję pić tylko podczas wizyt w kawiarniach i innych lokalach, nie mają bowiem w domu dobrego ekspresu i możliwości, by się w niego zaopatrzyć.

W takich przekonaniach nie ma niczego dziwnego, wszak najlepsze kawiarnie nie tylko zatrudniają fachowców od parzenia kawy, czyli baristów, ale też, a raczej przede wszystkim, posiadają kosztowne, zaawansowane ekspresy. Czasem nawet są one tak drogie, że samych kawiarni nie stać na ich zakup, dlatego decydują się na ich leasing czy wypożyczenie. Jednak firma Coffee Love udowadnia, że wcale nie trzeba dysponować najlepszym sprzętem ani też zawodowymi umiejętnościami, by w domowym zaciszu przyrządzać tak samo doskonałą kawę jak w najlepszej kawiarni. Misją tej firmy jest poprawianie smaku kawy i innych jej walorów, a pozwalają na to niedrogie sprzęty z jej oferty, jak na przykład zaparzacz do kawy, który jest w dodatku prosty w obsłudze i nie zabiera wiele miejsca. Na zakup takiego sprzętu mogą zatem z powodzeniem pozwolić sobie nawet osoby mające mały budżet, dysponujące mikroskopijną kuchnią, a przy tym niemające wiele czasu na parzenie kawy z rana. Sprzęty takie pozwalają parzyć doskonałą kawę szybko i sprawnie, nic zatem nie stoi na przeszkodzie, by delektować się nią nawet w czasie pospiesznego poranka - także gdy chodzi o łatwe mycie.

Oczywiście, by móc przygotować znakomitą kawę, trzeba jeszcze mieć samą... dobrą kawę. Takie produkty także można znaleźć w ofercie firmy. Co prawda kosztują one nieco więcej niż artykuły dostępne w marketach, ale ich jakości nawet nie można porównywać. Ponadto zakup dobrego sprzętu i dobrej kawy to tak naprawdę oszczędności, nie trzeba już bowiem chodzić do kawiarni na doskonałą małą czarną.


w pobliżu

Speed Car - stacje kontroli pojazdów

Świdnik

Yasumi Chełm

Chełm

Fotografia Agnieszka Zomer

Lublin