WWW: https://www.wolstal.com/
Dodano: 2023-02-12
Telefon: +48 613 071 111
Miejscowość: Poznań
Adres: Obornicka 330
Kod pocztowy: 60-689

Źródła:
https://www.wolstal.com/oferta/projekty-wykonawcze/

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Projekt wykonawczy hali - komu zlecić?


Prężnie rozwijająca się w Polsce logistyka wymaga odpowiedniego zaplecza magazynowego. Wielu przedsiębiorców oferujących usługi przewozowe lub działających w szeroko rozumianym transporcie oraz produkcji doskonale zdaje sobie sprawę, jak ważne jest posiadanie na stanie odpowiednio zaprojektowanej hali przeładunkowej lub służącej jako strefa wyrobu. Zarówno budowa, jak i adaptacja tego rodzaju przestrzeni nie są jednak proste. Obiekt przemysłowy musi cechować nie tylko funkcjonalność, ale także estetyka oraz bezpieczeństwo. Aby uniknąć wielu problemów, w tym przede wszystkim zwiększonych kosztów naprawczych, warto się upewnić, że nawet prosty projekt wykonawczy hali stalowej został wykonany przez fachowców. 

Usługi w zakresie projektowania przestrzeni przemysłowych różnego przeznaczenia to domena zespołu inżynierów ogłaszających się na stronie wolstal.com. Do realizacji każdego zlecenia podchodzą oni w sposób indywidualny. Priorytetem jest uzyskanie szczegółowych informacji na temat oczekiwań klienta oraz planów zagospodarowania nowo powstałej konstrukcji. Na podstawie zgromadzonych danych kadra podejmuje się opracowania projektu. Do jego wykonania wybiera sprawdzone, wytrzymałe, certyfikowane materiały, które zapewnią oczekiwaną stabilizację, co jest bardzo istotne zwłaszcza przy halach wymagających specjalnych wzmocnień.

Firma legitymuje się wieloletnim doświadczeniem zarówno na polskim, jak i zagranicznym rynku, przyjmując zlecenia od osób prywatnych oraz przedstawicieli biznesowych. Potwierdzeniem jakości świadczonych przez kadrę usług są opinie zadowolonych klientów, a także przedstawione online wizualizacje niektórych realizacji, jakich podjęli się i ukończyli pracownicy. w pobliżu

RAJSKI SŁAWOMIR "SELECT"

Węgierki

Duda-Cars S.A.

Poznań

Krajan

Krajenka