WWW: https://www.hairs.pl/
Dodano: 2023-02-28
Telefon: 618 338 707
Miejscowość: Poznań
Adres: 28 czerwca 1956 153
Kod pocztowy: 61-505

Źródła:
https://www.hairs.pl/

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Sklep z akcesoriami fryzjerskimi – gdzie zrobić zakupy?


Porządny sprzęt i kosmetyki fryzjerskie są niezbędne nie tylko w salonie, ale i w domu. Osoby, które chcą świadomie dbać o swoje włosy, stylizować je czy samodzielnie podciąć grzywkę, powinny zaopatrzyć się w dobrej jakości akcesoria. Jak znaleźć odpowiedni sklep z akcesoriami fryzjerskimi?

Przede wszystkim warto wybrać firmę, która ma rozbudowany asortyment. Dzięki temu konsument będzie mógł kupić wszystko, czego potrzebuje, w jednym miejscu, co jest wyjątkowo wygodne. Wśród produktów, których nie może zabraknąć w ofercie, należy wyróżnić nożyczki do podcinania włosów, drewniane grzebienie, profesjonalne szczotki, pędzle i miseczki do farbowania, nowoczesne suszarki z regulowanym zakresem temperatury. Poza tym sklep powinien dysponować dużym wyborem kosmetyków nie tylko do stylizacji, ale i pielęgnacji włosów. Oferta szamponów, odżywek czy masek powinna być zróżnicowana i dostosowana do rozmaitych potrzeb. Kolejnym ważnym punktem jest jakość proponowanych artykułów. Renomowane hurtownie oferują wyłącznie produkty cenionych na rynku producentów, których wyroby można spotkać w każdym salonie.

Świetnym rozwiązaniem jest zrobienie zakupów w hurtowni internetowej Hairs. Dzięki doświadczeniu zgromadzonemu w ciągu kilkunastu lat działalności w branży przedsiębiorstwo bezbłędnie trafia w potrzeby różnych grup klientów i może im zaoferować najwyższej klasy produkty w atrakcyjnych cenach. Kosmetyki i urządzenia fryzjerskie pochodzą od sprawdzonych dostawców.

Asortyment obejmuje:

  • szampony do włosów prostych, kręconych i farbowanych,

  • odżywki i maski,

  • ampułki odżywcze i przeciw wypadaniu włosów,

  • lakiery utrwalające, pianki wygładzające i pomady do stylizacji,

  • suszarki,

  • farby do włosów, rozjaśniacze, oksydant oraz niezbędne akcesoria,

  • kremy utleniające,

  • szczotki, grzebienie i nożyczki fryzjerskie,

  • maszynki i trymery,

  • prostownice, lokówki, falownice, karbownice.

Osoby niezdecydowane mogą liczyć na fachowe doradztwo, pomoc w doborze produktów. Oferta jest skierowana do klientów prywatnych oraz właścicieli salonów fryzjerski czy sklepów. Hurtownia jest przygotowana na realizację nawet bardzo dużych zamówień w krótkim czasie. W celu poznania szczegółów należy skontaktować się z przedstawicielem firmy. Przedsiębiorstwo gwarantuje indywidualne podejście oraz terminową realizację każdego zamówienia.w pobliżu

RAJSKI SŁAWOMIR "SELECT"

Węgierki

Duda-Cars S.A.

Poznań

Krajan

Krajenka