WWW: https://divemarket.pl
Dodano: 2023-02-14
Telefon: 575 440 545
Miejscowość: Warszawa
Adres: Arrasowa 13
Kod pocztowy: 01-981

Źródła:
https://divemarket.pl/suche-skafandry-nurkowe

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Czym jest suchy skafander nurkowy?


Na komfort nurkowania wpływa izolacja cieplna, dlatego tak ważny jest przemyślany zakup skafandrów. Dziś są one coraz bardziej przystępne cenowo i odznaczają się ponadprzeciętną jakością. Producenci proponują modele zmniejszające ryzyko wychładzania organizmu i zwiększającego wygodę osób przebywających pod wodą. Oferują suchy skafander, którego zadaniem jest izolowanie ciała od wody. Może być on używany wraz z ocieplaczem i znajduje zastosowanie zarówno w przypadku nurkowania płytkiego, jak i głębszego.

Produkty tego typu są wybierane przez wzgląd na wysoki poziom szczelności. Jest to efektem obecności gazoszczelnych zamków, lateksowej bądź neoprenowej kryzy szyjnej oraz manszetów nadgarstkowych, które nie przepuszczają wody. Suche skafandry rzadko noszą ślady użytkowania, dlatego są wykorzystywane przez wiele lat, a drobne uszkodzenia pojawiające się na ich powierzchni mogą zostać sklejone. Różnią się one od siebie grubością, rozmiarami i odcieniami kolorystycznymi, a część producentów dysponuje także modelami dla najmłodszych.

Bogaty wybór skafandrów różnego typu, odznaczających się wytrzymałością mechaniczną, udostępniono na witrynie divemarket.pl. Prowadzi ją sklep z szerokim asortymentem artykułów dla nurków, niezależnie od stopnia zaawansowania. Wybierają oni spośród solidnych skafandrów suchych, nieocenionych podczas chłodniejszych dni, które gwarantują komfort termiczny oraz swobodę ruchów. Zdaniem niektórych osób są znacznie trwalsze w porównaniu do ich mokrych odpowiedników, dlatego zakup ten można potraktować jak inwestycję.

Skafandry cechują się niewielką wagą, a na dodatek nie zajmują dużo miejsca, dlatego można pakować je do plecaków czy małych toreb. Sprawdzają się o każdej porze roku i nie sprawiają problemów przy zakładaniu oraz zdejmowaniu. Tworzy się je z wytrzymałych materiałów neoprenowych i membranowych, które schną w krótkim czasie. Nie wymagają nabywania dodatkowych ocieplaczy i są łatwe w utrzymaniu w czystości. Zazwyczaj występują w kolorze czarnym, który maskuje niewielkie zabrudzenia pojawiające się na powierzchni.w pobliżu

Polski Materac

Warszawa

Feromony Rank

Warszawa

Smak Dzieciństwa

Warszawa