WWW: https://mobilekeys.pl/
Dodano: 2023-02-25
Telefon: 661122300
Miejscowość: Wrocław
Adres: Żubrza 10
Kod pocztowy: 54-229

Źródła:
https://mobilekeys.pl/dorabianie-i-kodowanie-kluczy-u-klienta/

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Czy dorabianie kluczyka do samochodu jest zawsze możliwe do zrealizowania?


Kierowca, który po raz pierwszy gubi kluczyk do samochodu, może myśleć, iż nie ma innej możliwości, jak tylko zdecydować się na dorobienie kolejnego egzemplarza w autoryzowanym salonie, w którym zakupił pojazd. Koszt takiego świadczenia jest natomiast bardzo duży. Dlatego eksperci bardzo często decydują się na dorabianie kluczyka do samochodu w firmach takich jak MobileKEY, ponieważ wiedzą, iż wszystko zostanie wykonane starannie i sprawnie. Z uwagi na wiedzę i doświadczenie pracowników znających się na ślusarstwie oraz na elektronice, możliwe jest dorobienie każdego egzemplarza, niezależnie od tego, o jaki pojazd chodzi. 

Dużą zaletą takiego rozwiązania jest to, że jeśli kierowca nie ma możliwości dojechania do warsztatu, wówczas eksperci z podanej firmy przyjadą do niego. Wówczas zajmą się kodowaniem na miejscu. Z uwagi na to, że posiadają nowoczesny sprzęt, usługa będzie przebiegała szybko. 

Usługi, z jakich można skorzystać, to:

  • standardowe dorobienie klucza do samochodu, 
  • dorobienie klucza z immobilizerem, 
  • kodowanie immobilizera,
  • dorobienie klucza bez wzoru,
  • dorobienia klucza według kodu, 
  • naprawa zamka lub stacyjki. 

Każdorazowo zakres usługi jest wyznaczony indywidualnie, w zależności od tego, czego potrzebuje klient. Jeśli będzie to wymagane, można spodziewać się, że pracownicy serwisu pojawią się pod wskazanym adresem. W związku z tym z usług można skorzystać na większym obszarze niż tylko w mieście, gdzie działa serwis.

Klucze dorabiane są do większości pojazdów na rynku, z uwagi na to, iż firma dysponuje nowoczesnymi maszynami oraz programami, które pozwalają na wierne odwzorowanie każdego detalu. Mobilny serwis programuje również piloty. Eksperci usuwają z pamięci samochodu skradzione albo zagubione kluczyki, wobec czego, jeśli zostały one skradzione, to automatycznie dla złodzieja nie będą mieć żadnej wartości. Klucz dorobiony może być w oparciu o stacyjkę, zamek albo kod nacięcia. Prace wykonywane są od razu, a więc można jeszcze tego samego dnia skorzystać z samochodu. w pobliżu

Hexssl

Wrocław

SuperAutoMarket

Wrocław

Lewkorp

Legnica