WWW: https://cartridgepoznan.pl/
Dodano: 2023-02-27
Telefon: 61 663 63 16
Miejscowość: Poznań
Adres: Karola Libelta 26
Kod pocztowy: 61-707

Źródła:
https://cartridgepoznan.pl/

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Tanie tonery hurtowo - jaki dostawca z Poznania?


Wiele firm, aby nieco obniżyć koszty własne, stosuje zamienniki oryginalnych tonerów w swoich biurach. Pewność, że tańsze tusze spełniają oczekiwania, daje przede wszystkim wybór sprawdzonego dostawcy. Wieloletnim doświadczeniem branżowym może pochwalić się przedsiębiorstwo Cartridge Poznań. Działa jako dystrybutor sprzętu drukującego, jego kadra świadczy również usługi serwisowe i doradcze. 

Firma, starając się sprostać oczekiwaniom lokalnych odbiorców, rozwinęła ofertę sprzedażową także o zamienniki kartridży. Ich atutem jest nie tylko przystępna cena, ale też dobra jakość. Oprócz braku logo znanego producenta użytkownik nie odczuje większej różnicy, korzystając z nieoryginalnych wyrobów, co gwarantuje sam dostawca. Zapewnia on, że dowożone przez jego pracowników tonery działają bezproblemowo przez wskazany w specyfikacji technicznej czas. Jeżeli występują jakieś problemy, kadra realizatora po zgłoszeniu nieprawidłowości przyjeżdża i wymienia tusz na własny koszt.

Obecnie z oferty na tanie tonery korzysta wielu mieszkańców Poznania i okolic. Firma realizuje też zamówienia z terenu całego województwa wielkopolskiego, choć priorytetowo traktuje odbiorców ze stolicy regionu. Oferuje sprzedaż stacjonarną i online. Kadra zaprasza do stałej współpracy. Może podjąć się cyklicznych usług serwisowych obejmujących dowolną liczbę urządzeń drukujących. Jeżeli konieczne jest wykonanie napraw, pracownicy wykonują diagnostykę i wymieniają części na miejscu u klienta lub zabierają sprzęt ze sobą, do punktu technicznego. Koszt świadczeń jest zależny od wkładu pracy serwisantów, w przypadku zleceń od klientów spoza Poznania do ceny doliczana jest też opłata za dojazd do odbiorcy.

Wychodząc naprzeciw potrzebom rynkowym, firma proponuje też wynajem sprzętu drukującego. Taka opcja jest dostępna zarówno dla przedsiębiorców, jak i osób prywatnych. Szeroki wybór urządzeń pod ajencję sprawia, że wynajmujący może bezproblemowo znaleźć model odpowiadający jego oczekiwaniom zarówno pod kątem możliwości technicznych oraz jakości wydruku, jak i wielkości samej drukarki, jeżeli klient dysponuje ograniczonym miejscem na tego typu element wyposażenia. W ofercie można znaleźć niewielkie, kompaktowe maszyny idealne do małych pomieszczeń. Ich rozmiar pozwala też na korzystanie z nich podczas jazdy autem.w pobliżu

RAJSKI SŁAWOMIR "SELECT"

Węgierki

Duda-Cars S.A.

Poznań

Krajan

Krajenka