WWW: https://www.eko-tech.biz/
Dodano: 2023-02-26
Telefon: 34 357 86 24
Miejscowość: Kalety
Adres: Fabryczna 1
Kod pocztowy: 42-660

Źródła:
https://www.eko-tech.biz/produkty/rzepy-przemyslowe/rzep-przemyslowy-duotec/

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Rzep przemysłowy jako wsparcie przy remontowaniu pomieszczeń dla dziecka


Planując wystrój pokoju kilkuletniego dziecka, warto pomyśleć o dekoracjach, które nie tylko wpłyną korzystnie na ogólną estetykę wnętrza, ale też będą stymulować rozwój malucha. Wolne fragmenty ścian można zagospodarować, montując na nich tablicę do rysowania kredą lub umieszczając różnego rodzaju zabawki sensoryczne, pozwalające na ćwiczenie koncentracji i poprawę zdolności manualnych przyszłego małego mieszkańca. 

Do adaptacji przestrzeni dziecięcej warto wykorzystać rzep przemysłowy. Można go zamówić na wymiar, korzystając z oferty dostępnej na stronie eko-tech.biz. Jego montaż jest bardzo prosty, nie wymaga zastosowania specjalnych narzędzi, pozwala także uniknąć bałaganu powstającego podczas nawiercania ścian. Rzep mocuje się do wybranej nawierzchni za pomocą zwykłego kleju lub wytrzymałej taśmy dwustronnej (szeroki wybór takich produktów także jest dostępny online). Mocowanie jest w stanie utrzymać nawet spory ciężar, nie ma więc obawy, że przytwierdzony do ściany element nagle odpadnie pod wpływem swojej masy lub w sytuacji, kiedy dziecko się o niego oprze bądź się na nim uwiesi w trakcie zabawy.

Rzep zapewnia łączenie, które z powodzeniem wytrzyma wiele lat. Jeżeli zajdzie konieczność jego usunięcia, można oderwać konkretny fragment i po prostu zamienić dekorację na inną bez konieczności usuwania dziur w ścianach czy ponownego malowania (chyba że planowany jest gruntowny remont pomieszczenia). Decydując się na takie rozwiązanie, można szybko i w prosty sposób zmienić wystrój w całym domu, nawet w miejscach o zwiększonej wilgotności. Rzep nadaje się również do montażu na zewnątrz. Wytrzyma ciężar skrzynki na listy, zapobiegnie też przesuwaniu się lekkich mebli ogrodowych.w pobliżu

TAPICER 'KA Olga Hulbój

Ruda Śląska

Iluzjonista Konrad Mościński

Sosnowiec

Netpaka.eu

Lubliniec