WWW: https://kreatorzykariery.pl/
Dodano: 2023-03-06
Telefon: +48532434241
Miejscowość: Warszawa
Adres: Świętokrzyska 30
Kod pocztowy: 00-116

Źródła:
https://kreatorzykariery.pl/cv-programisty/

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Profil zawodowy i inne ważne elementy CV


Napisanie CV jest dzisiaj normą podczas ubiegania się o pracę. Dokument taki jest wymagany nawet podczas aplikacji na najniższe stanowiska i muszą go tworzyć nawet osoby mające niewielkie kompetencje, jak choćby świeżo upieczeni absolwenci szkół, którzy z oczywistych względów nie mają na przykład doświadczenia zawodowego. Można zatem uznać, że dokumenty takie tworzy się bardzo często, poza tym zwykle naukę ich pisania prowadzi się w szkołach, na przykład na podstawach przedsiębiorczości. Mimo to jednak napisanie dobrego CV, czyli wzbudzającego zainteresowanie potencjalnego pracodawcy, nie jest łatwe.

Dlaczego? Wynika to z kilku czynników, jak choćby powielane błędy. Przede wszystkim jednak specjaliści od rekrutacji i inni, mający wiedzę na ten temat, przekonują, że CV musi być nie tylko poprawne, ale też wyróżniać kandydata na tle innych. Dlaczego? To oczywiste. Choć obecnie miejsc pracy raczej nie brakuje, w większości przypadków na jedno miejsce przypada wielu kandydatów. Szczególnie zaś do pisania swojego CV muszą przyłożyć się osoby aplikujące na dobre stanowisko, można bowiem mieć pewność, że zdobyciem danej pracy zainteresowana będzie ogromna liczba konkurentów. Co więcej, same suche fakty mogą nie wystarczyć, nawet jeśli ktoś imponuje swoimi kompetencjami i dorobkiem zawodowym. Warto wiedzieć o tym, że kiedy życiorysów do przejrzenia jest bardzo dużo, rekruterzy nierzadko przeglądają je wzrokowo i skupiają się tylko na tych, które przyciągną ich uwagę - na przykład przejrzystym, przemyślanym układem treści. Pomyśleć o tym powinny zwłaszcza osoby aplikujące na stanowiska w IT czy kreatywne, ich CV tym bardziej nie może być nudne i powtarzalne, gdyż ginie w gąszczu podobnych.

Na stronie kreatorzykariery.pl można znaleźć sprytne triki na to, jak napisać dobre CV i podpowiedzi, jakie elementy po kolei muszą się w nim znaleźć. Szczególnie ważny jest oczywiście profil zawodowy. Poza tym specjaliści dzielący się swoją wiedzą wskazują, że bardzo ważne jest, by życiorys pisać językiem korzyści.w pobliżu

Polski Materac

Warszawa

Feromony Rank

Warszawa

Smak Dzieciństwa

Warszawa