WWW: https://mpuk.pl/
Dodano: 2023-03-14
Telefon: 22 836 69 12
Miejscowość: Warszawa
Adres: Nakielska 3
Kod pocztowy: 01-106

Źródła:
https://mpuk.pl/oferta/trumny-kremacyjne

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Trumny kremacyjne — czym są?


Spopielenie ciała, czyli kremacja musi zostać przeprowadzona w krematorium z zachowaniem określonych standardów. Zwłoki najczęściej umieszczane są w specjalnej trumnie, która zostaje również w całości spalona. Przede wszystkim liczy się tutaj materiał wykonania. Trumny kremacyjne powstają zwykle z drewna sosnowego lub innych materiałów łatwopalnych (m.in. kartonu, sklejki, płyty MDF czy wikliny). W żadnym wypadku wykorzystywana skrzynia nie może zawierać substancji chemicznych i elementów, które nie uległyby całkowitemu spaleniu. Powierzchnia nie może być więc lakierowana czy pomalowana farbą. 

Który model skrzyni kremacyjnej wybrać?

Zakup trumny wykorzystywanej podczas procesu spopielenia jest sprawą indywidualną. Patrząc na trwałość, z pewnością przewagę mają modele drewniane, z kolei biorąc pod uwagę samą cenę, to tutaj lepszym wyborem będą trumny wykonane z elementów kartonowych. Należy jednak podkreślić, że drugi wybór będzie odpowiedni wyłącznie dla osób zmarłych o wadze do 70 kg. W krematoriach czy zakładach pogrzebowych można znaleźć skrzynie kremacyjne o standardowej długości 2 m oraz modele dla dzieci o wymiarze 80 cm.

MPUK działający na terenie Warszawy oferuje na sprzedaż trumny przeznaczone do kremacji wykonane z drewna oraz tektury (w różnych kolorach). Klienci mogą zdecydować się na zakup gotowego modelu lub złożyć indywidualne zamówienie. Firma proponuje dodatkowe wyścielenie wnętrza (tak jak ma to miejsce w przypadku tradycyjnych trumien). Rodzina może pożegnać się ze zmarłym, zanim jego ciało trafi do krematorium, gdzie zostanie spalone w 800 stopniach Celsjusza. W zakładzie pogrzebowym dostępne są również urny na prochy wykonane z metalu, kamienia, szkła i drewna.w pobliżu

Polski Materac

Warszawa

Feromony Rank

Warszawa

Smak Dzieciństwa

Warszawa