WWW: https://grafenprofessional.eu/
Dodano: 2023-03-14
Telefon: 12 683 96 00
Miejscowość: Kraków
Adres: Kornela Makuszyńskiego 28
Kod pocztowy: 31-752

Źródła:
https://grafenprofessional.eu/produkty/akrylowy-lakier-w-sprayu/


Autor: Olaf Michalak

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Lakiery w aerozolu - na jakim podłożu można ich używać?


Drobne prace remontowe w gospodarstwie domowym może przeprowadzić praktycznie każdy. Dzięki temu można zaoszczędzić sporo pieniędzy i oczywiście czasu. Nie trzeba być specjalistą, aby z powodzeniem konserwować domowe sprzęty, czy też wykonać drobny lifting urządzeń ogrodowych. Wystarczy dobry sprzęt i preparaty pozwalające na łatwą pracę.

Wśród preparatów wykorzystywanych w ogrodach, garażach i warsztatach są środki produkowane przez firmę Grafen Professional. Są to między innymi lakiery w aerozolu, które można kupić w puszkach o pojemności czterystu mililitrów. Tego rodzaju farba może być wykorzystywana w branży motoryzacyjnej, budowlanej i stoczniowej. Sprawdza się w tworzeniu różnego rodzaju dekoracji w gospodarstwach domowych i firmach zajmujących się rękodziełem. 

Lakiery charakteryzują się doskonałymi parametrami krycia oraz odporności na działanie promieni słonecznych. Dzięki temu kolor jest trwały i nawet po kilku latach utrzymuje swój odcień. Farbę można stosować na wiele różnych powierzchni: beton, metal, drewno, tworzywa sztuczne i papier. Im bardziej chłonny materiał, tym więcej środka trzeba użyć. Niemniej jednak użytkownicy twierdzą, że to bardzo wydajny produkt.

Spray nie pozostawia smug na malowanym przedmiocie. Trzeba jednak postępować według zaleceń producenta i nakładać środek w odpowiedniej odległości lub wysokości. Puszka nie może być odwrócona dnem do góry, gdyż grozi to przedwczesnym zużyciem gazu znajdującego się wewnątrz. 

Lista środków chemicznych, które przydają się w drobnych i nieco większych pracach remontowych, jest zdecydowanie dłuższa. Są na niej między innymi zmywacze hamulcowe, różnego rodzaju smary i kleje, pianki montażowe, uszczelniacze i zmywacze do gaźników. Wielu klientów korzysta też z kosmetyków samochodowych. Dzięki nim można likwidować plamy z tapicerki, wyczyścić klimatyzację w aucie, czy też nadać blask oponom. Wszystkie środki są dostępne w opakowaniach, które bez problemu zmieszczą się w szafce warsztatowej lub schowku samochodowym. w pobliżu

Radecka, Lucyna Radecka

Bystra Podhalańska

Gomeo

Kraków

Mirowiert

Przybradz