Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Szara podłoga z drewna - gdzie się sprawdzi?


Moda na drewno nie przemija i nic nie wskazuje na to, by miało się to zmienić. To naturalny i ekologiczny surowiec, który może być poddawany procesowi recyklingu i cyklinowany w dowolnym momencie. Jest ceniony za ciepło, które wprowadza do wnętrz oraz uniwersalny charakter, co sprawia, że znajduje zastosowanie w każdym stylu aranżacyjnym. Doskonale wygląda w połączeniu z betonem architektonicznym, szkłem oraz cegłą, a zaimpregnowany nie chłonie wilgoci i jest łatwy w utrzymaniu w czystości. Zazwyczaj materiał ten występuje w beżowych lub brązowych odcieniach, choć niektóre firmy oferują inne propozycje. Tą wartą uwagi jest szara podłoga, będąca częstym wyborem miłośników stylu skandynawskiego.

 

Kolor ten jest zaliczany do barw neutralnych, dlatego z łatwością łączy się z innymi odcieniami i tworzy z nimi spójną całość. Najlepiej wygląda w połączeniu z bielą, beżem lub czernią, ponieważ sprawia, że pomieszczenie wygląda elegancko i jest stonowane. Niektórzy łączą szarości z ze srebrem i złotem, co ożywia wnętrza i powoduje, że przywodzą na myśl prestiżowe obiekty w stylu glamour.

 

Szare podłogi z drewna są do nabycia w przedsiębiorstwie Prodexpol. Oferuje ono produkty o doskonałych parametrach wytrzymałościowych, które sprawdzają się w budynkach mieszkalnych oraz publicznych. Dają szansę stworzenia cichego i przytulnego wnętrza, w którym dźwięki kroków nie będą bardzo słyszalne. Materiał użyty do ich produkcji jest znacznie trwalszy w porównaniu do polichlorku winylu, z którego tworzy się panele, co sprawia, że nabywane deski są użytkowane przez pokolenia. W razie pojawianie się zniszczeń mogą być poddawane procesowi cyklinowania, którego celem jest pozbycie się zarysowań, wgnieceń czy starych farb.


w pobliżu

Polski Materac

Warszawa

Feromony Rank

Warszawa

Smak Dzieciństwa

Warszawa