WWW: https://www.ewastudiownetrz.pl
Dodano: 2023-03-27
Telefon: 519 352 223
Miejscowość:
Adres:
Kod pocztowy: -

Źródła:
https://www.ewastudiownetrz.pl/

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Gdzie w Krakowie szukać architekta wnętrz zajmującego się urządzaniem przestrzeni biurowych?


Urządzanie wnętrza przeznaczonego na biuro nie jest proste. Uzyskany efekt nie zawsze spełnia oczekiwania, zwłaszcza jeśli aranżacją zajmuje się osoba skupiona wyłącznie na estetyce, zamiast na połączeniu jej z funkcjonalnością. Aby mieć pewność, że przestrzeń nie będzie wymagała dalszej, kosztownej odnowy, warto zlecić wykonanie projektu i jego realizację specjaliście.

Swoje usługi w zakresie wnętrz biurowych oferuje Ewa Tarapata. Zaprasza do zapoznania się z ofertą przedstawioną na stronie ewastudiownetrz.pl, gdzie można zobaczyć niektóre wykonane przez nią koncepcje. Jej domeną jako architekta jest przygotowanie planu przestrzennego uwzględniającego przede wszystkim potrzeby przyszłych użytkowników, zarówno jeśli chodzi o dobór kolorów czy rodzajów wykończeń, jak i zapewnienie odpowiednich warunków do pracy.

Mająca swoje biuro w Krakowie pani architekt wnętrz zapewnia, że w przygotowanym przez nią projekcie aranżacji przestrzeni biurowej znajdzie się miejsce na wszystkie niezbędne urządzenia. Mając na względzie komfort osób, które będą korzystać z poszczególnych stref, stara się zapewnić wszędzie jak najwięcej naturalnego światła. Jeżeli nie jest to możliwe, proponuje rozmieszczenie elementów składających się na sztuczne oświetlenie w taki sposób, by poszczególne punkty zapewniały jasność nie tylko przy wejściu do pomieszczenia, ale też przy każdym utworzonym wewnątrz stanowisku.

Architekt wnętrz działa z powodzeniem jako dekorator. W swojej pracy wykorzystuje zarówno aktualne trendy związane z wykańczaniem przestrzeni biurowych, jak i też klasyczne wzornictwo. Chętnie łączy ze sobą różne style, dzięki czemu może zagwarantować, że uzyskany efekt będzie z pewnością niebanalny i jedyny w swoim rodzaju. 

Atutem oferty jest przedstawienie przez autorkę wizualizacji projektu w formie prezentacji multimedialnej. Dzięki temu klient jest w stanie uzyskać obraz przestrzenny tego, jak dane pomieszczenie będzie prezentować się po dokonanych zmianach. Może też od razu dokonać korekty, przedstawiając swoje uwagi na temat zastosowanych rozwiązań. Pani architekt chętnie uwzględnia wszelkie sugestie osób korzystających z jej usług. Na bieżąco informuje też o ewentualnych zmianach koncepcji, jeśli takowe wystąpią podczas realizacji projektu. Koszt świadczeń jest ustalany indywidualnie.


w pobliżu

doradcapodatkowy-adwokaci-de.pl

Frankfurt

Copywriter.pl

Kraków

JUDr. Wieslaw Firla

Ostrava – Muglinov