WWW: https://www.heliosun.pl/
Dodano: 2023-04-10
Telefon: +48 616 103 047
Miejscowość: Poznań
Adres: Orła Białego 44
Kod pocztowy: 61-251

Źródła:
https://www.heliosun.pl/


Autor: Igor Kubiak

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Jaka firma w Poznaniu oferuje montaż i serwis żaluzji zewnętrznych?


Zastanawiając się, w jaki sposób ochronić wnętrze domu przed palącym słońcem i zaoszczędzić na kosztach energii zużywanej przez klimatyzacje, wiele osób wybiera rozwiązania mające wiele więcej zalet. Zapewniają one także ochronę przed wiatrem i zapobiegają wychłodzeniu pomieszczeń zimą. Decydując się na rolety wykonane z trwałego aluminium, można zapewnić sobie także prywatność oraz bezpieczeństwo, gdyż stanowią one również ochronę przed złodziejami i wandalami.

Właściciele domów z Poznania chcący zamontować żaluzje zewnętrzne dopasowane do ich potrzeb mogą skorzystać z oferty firmy świadczącej kompleksową usługę w zakresie doradztwa, pomiaru, dostarczenia oraz montażu tego typu osłon. Ponieważ są one dostępne w różnych wersjach, jeśli chodzi o konstrukcję i technikę montażu, można je wykorzystać w obiektach budowanych, remontowanych i już wykończonych. Oferta dotyczy rolet:

  • natynkowych - montowanych w istniejących już budynkach,
  • podtynkowych - instalowanych podczas remontów czy wykonania termoizolacji,
  • naokiennych, zwanych także kompaktami, które można zainstalować podczas budowy domu lub wymiany stolarki.

W pancerzu rolety zastosowano piankę poliuretanową gwarantującą izolację akustyczną i termiczną, a otworki w listwach pancerza umożliwiają wentylowanie pomieszczeń przy opuszczonej rolecie. Ten rodzaj osłon zewnętrznych oferowany przez firmę Heliosun dostępny jest także w wersji z pancerzem z atestem antywłamaniowym.

Żaluzje te dostępne są w kilku kolorach, dlatego bez trudu można dobrać odpowiedni model do kolorystyki elewacji budynku. Sterowanie nimi może być ręczne za pomocą taśmy lub linki albo elektryczne, także z możliwością zainstalowania pełnej automatyki i sterowania poprzez aplikację w smartfonie.w pobliżu

RAJSKI SŁAWOMIR "SELECT"

Węgierki

Duda-Cars S.A.

Poznań

Krajan

Krajenka