WWW: https://myhappyocean.pl/
Dodano: 2023-04-17
Telefon: + 48 509 295 620
Miejscowość: Warszawa
Adres: Zapłocie 256
Kod pocztowy: 02-970

Źródła:
https://myhappyocean.pl/pol_m_OPAKOWANIA-EKOLOGICZNE_Kubki-do-napojow-cieplych-177.html


Autor: Nela Szulc

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Jakie rodzaje ekologicznych kubków można znaleźć w ofercie rynkowej??


Pragnąc zmienić oblicze firmy gastronomicznej serwującej posiłki na miejscu i na wynos w opakowaniach jednorazowych, wystarczy pomyśleć o rezygnacji z naczyń plastikowych. Z punktów takich korzysta bardzo wielu młodych ludzi zdających sobie sprawę, jakim zagrożeniem jest plastik. Przedostające się do wód gruntowych cząsteczki rozkładającego się tworzywa trafiają także do ludzkich organizmów. Wiele badań potwierdziło ich szkodliwość dla zdrowia, dlatego warto pomyśleć o zmianie przyzwyczajeń nie tylko dla siebie, ale także dla przyszłych pokoleń. Naukowcy nieustannie pracują nad wykorzystaniem przyjaznych środowisku surowców, w których można stworzyć nie tylko opakowania do dań ciepłych i zimnych, ale także do użycia w piekarnikach, mikrofalach, a nawet zamrażarkach.

Na rynku są bezpieczne naczynia z takich surowców jak trzcina cukrowa, liście palmowe, bambus, pestki awokado, otręby pszenne oraz drewno czy słoma, które szybko się rozkładają, a do tego wzbogacają glebę w mnóstwo składników odżywczych. Sklepem oferującym rozmaite naczynia nadające się do kompostowania jest hurtownia ze strony myhappyocean.pl. W jej asortymencie można znaleźć rozmaite opakowania na wynos oraz pojemniki na:

  • zupy i sałatki,
  • desery,
  • lody,
  • sosy i dipy,
  • sushi,

a także pudełka i torebki na kebaby, burgery, frytki, hot dogi, popcorn i wiele innych.

W bogatej ofercie przedsiębiorstwo to ma także ekologiczne kubki do napojów ciepłych i zimnych. Biodegradowalne kubki papierowe dostępne są w wersji jedno- i dwuwarstwowej, tłoczone i karbowane, wykonane z niezwykłą starannością. Z łatwością można je spersonalizować, nanosząc np. barwne logo. Są to produkty:

  • bezpieczne dla natury,
  • neutralne dla zdrowia,
  • niewydzielające szkodliwych substancji,
  • neutralne smakowo.

Poza kubkami sklep ten poleca także owijki, tacki i mieszadełka oraz różne rodzaje pokrywek. Asortyment obejmuje też kubki do napojów zimnych. Produkuje się je z materiałów podlegających recyklingowych, w tym z papieru oraz biopolimeru PLA pozyskiwanego z mączki kukurydzianej. w pobliżu

Polski Materac

Warszawa

Feromony Rank

Warszawa

Smak Dzieciństwa

Warszawa