WWW: https://mobiframe.eu
Dodano: 2023-04-11
Telefon: 519798943
Miejscowość: Łódź
Adres: Lodowa 106a
Kod pocztowy: 93-232

Źródła:
https://mobiframe.eu/

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Indywidualne zabudowy kamperów - jaka firma świadczy podobne usługi?


Kampery są nazywane domami na kółkach, ponieważ mają wszystko to, co niezbędne do komfortowego wypoczynku. Można je kupić lub wynająć na wybrany przez siebie okres, z czego korzystają rodziny z dziećmi, grupy przyjaciół wybierające się na wspólny wyjazd oraz pary chcące uniknąć przebywania w zatłoczonych często hotelach, w których trudno o wypoczynek. Samochody tego typu sprawdzają się u osób ceniących sobie niezależność oraz pragnące odkrywać ciekawe miejsca i cieszyć się zapierającymi dech w piersi widokami po przebudzeniu.

Opisywane pojazdy można wyposażać w szereg udogodnień, przekładających się na większy komfort podróżujących. Niektórzy przeprowadzają drobne remonty na własną rękę, a jeszcze inni kontaktują się z zewnętrznymi firmami, realizującymi podobne zadania. Jedną z nich jest Mobiframe, czyli przedsiębiorstwo oferujące indywidualne zabudowy kamperów, powstałe z myślą o nabywcach o dużych wymaganiach. Jego przedstawiciele mają wiedzę na temat oprogramowania CAD/CAM i podejmują się trójwymiarowych wydruków z dużą liczbą detali.

Firma zajmuje się adaptacją swoich produktów w pojazdach należących do klientów. Ma doświadczenie w przeprowadzaniu badań homologicznych i dysponuje nowoczesnym parkiem maszynowym, dzięki któremu podejmuje się najbardziej skomplikowanych zleceń. Innymi słowy, nie jest zależna od podwykonawców, co przekłada się na atrakcyjne ceny. Zatrudniony personel modyfikuje pojazdy zgodnie z wymaganiami klientów oraz zasadami bezpieczeństwa. Chętnie doradza w razie wątpliwości i wywiązuje się z powierzonych zadań w ustalonym terminie.

Pracownicy oferują między innymi demontaż oraz montaż siedzeń i sprzedają wygodne siedziska z oparciami, a niekiedy zagłówkami i podłokietnikami, które są obijane przyjemnymi w dotyku tkaninami. Proponują także wymianę podłóg na nowe, które ze względu na intensywną eksploatację, dość często noszą ślady użytkowania, co wpływa negatywnie na odbiór wnętrza. Na klientów czekają wytrzymałe podłogi kompozytowe, niewymagające impregnacji. Tworzy się je z trwałych i łatwych w utrzymaniu w czystości materiałów.w pobliżu

Metropolis Krzysztof Bugaj

Łódź

Nowe Meble

Piotrków Trybunalski

PodoNails Podologia i Stylizacja Usługi Mobilne

Łódź