Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Budowa obory - na jakie rozwiązanie postawić?


Choć Polska w przeszłości była krajem wyraźnie rolniczym, obecnie liczba gospodarstw spada, gdyż małe gospodarstwa są likwidowane, istnieją zwłaszcza wielkie, produkujące na skalę przemysłową. Oznacza to, że stosunkowo niewiele osób hoduje zwierzęta gospodarskie, znaleźć można je głównie w wielkich gospodarstwach, które wymagają odpowiednich rozwiązań, jak choćby hale rolnicze. Są one przeznaczone nie tylko do przechowywania zboża, pasz i innych płodów rolnych, ale też do hodowli zwierząt, jak krowy czy świnie. Okazuje się, że świetnym rozwiązaniem jest wykorzystanie do tego celu hal stalowych.

O licznych zaletach takich inwestycji przekonało się już wiele osób. W nowoczesnych gospodarstwach, nastawionych na ergonomiczne, praktyczne rozwiązania oraz minimalizację kosztów działania, stosunkowo rzadko można spotkać murowane budynki. O wiele bardziej korzystnym rozwiązaniem są hale stalowe, jakie wznosi firma SOLID HALE. Rolnicy są bardzo często klientami tego przedsiębiorstwa, decydując się między innymi na budowę obory. Takie rozwiązanie jest wygodniejsze niż budynek murowany, bo nie tylko kosztuje niewiele i pozwala na szybką realizację inwestycji. Rolnicy doceniają też fakt, że oborę można zbudować w określonych wymiarach, a potem łatwo ją rozbudować, na przykład wraz z powiększaniem się gospodarstwa. W przypadku tradycyjnych budynków murowanych jest to o wiele kosztowniejsze i trudniejsze.

Takie hale mają też wiele innych zalet, między innymi mogą być ocieplone, wzmocnione, mieć wygodną w użytkowaniu bramę wjazdową i wiele innych rozwiązań podnoszących komfort codziennego użytkowania, jak również pomagających zadbać o dobrostan zwierząt. Ponadto klienci firmy mogą korzystać z gotowych projektów, jak również zlecać ich wykonywanie (czy modyfikowanie istniejących) według własnych potrzeb. Ta pierwsza opcja wiąże się między innymi z oszczędnościami, druga zaś - pozwala maksymalnie dopasować inwestycję do swoich potrzeb i warunków, na przykład przestrzeni na posiadanej działce.


w pobliżu

Polski Materac

Warszawa

Feromony Rank

Warszawa

Smak Dzieciństwa

Warszawa