Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Zadaszenia stalowe – gdzie zamówić?


Wiata to uniwersalna konstrukcja, która jest powszechnie wykorzystywana w logistyce, rolnictwie czy produkcji. Obiekt nadaje się do przechowywania maszyn, rozmaitych narzędzi, pojazdów, materiałów budowlanych lub tartacznych czy jako otwarta sortownia płodów rolnych. Możne ona stać samodzielnie w wyznaczonym miejscu lub stanowić dodatkowy element magazynu czy innego rodzaju budynku. Ze względu na jej funkcjonalność każdy przedsiębiorca powinien rozważyć budowę tego typu obiektu na terenie zakładu czy gospodarstwa.

Renomowane przedsiębiorstwo Solid Hale specjalizuje się w projektowaniu różnego rodzaju konstrukcji dla małych, średnich i dużych firm. W ofercie znajdują się wysokiej klasy, nowoczesne zadaszenia stalowe. Obiekty są solidnie wykonane oraz mają estetyczny wygląd. Zastosowane materiały gwarantują wysoką odporność na niekorzystne warunki pogodowe oraz uszkodzenia mechaniczne. Należy zaznaczyć, że klasyczna wiata nie posiada żadnych ścian, ale na życzenie klienta fachowcy mogą zamontować jedną, dwie lub trzy.

Na główne elementy konstrukcyjne składają się:

  • fundamenty,

  • słupy z kształtowników stalowych,

  • dźwigary przenoszące wszelkie obciążenia działające na obiekt.

Zadaszenia są tworzone z prefabrykatów, co znacząco przyspiesza budowę. Poza tym poszczególne elementy są lekkie, a to ułatwia montaż i demontaż. Wiata może mieć dowolną powierzchnię. Dodatkowo cena obiektu nie jest wysoka.

Każdy klient może liczyć na fachowe doradztwo, pomoc w wyborze najkorzystniejszego rozwiązania. Pracownicy odpowiedzą na wszelkie pytania oraz przygotują wstępną wycenę. Z pewnością ważną informacją dla wielu inwestorów będzie fakt, że w ramach współpracy firma zajmie się transportem oraz montażem obiektu, więc zleceniodawca nie musi się o nic martwić. Poza tym asortyment zawiera również ogrodzenia przemysłowe z ocynkowanej stali z bramą przesuwną. Skorzystanie z oferty tego przedsiębiorstwa to gwarancja usług na najwyższym poziomie, przystępnych cen oraz terminowej realizacji każdego zamówienia.


w pobliżu

Polski Materac

Warszawa

Feromony Rank

Warszawa

Smak Dzieciństwa

Warszawa