WWW: https://mondi.pl/
Dodano: 2021-07-12
Telefon: +48 500 456 300
Miejscowość: Poznań
Adres: Plac Andersa 3
Kod pocztowy: 61--89

Źródła:
https://mondi.pl/oferty/praca-operator-cnc-niemcy/


Autor: Igor Kubiak

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Czy praca operatora CNC w Niemczech się opłaca?


Na rynku nieustannie brakuje doświadczonych specjalistów mających wiedzę na temat profesjonalnej obróbki CNC. Szukają ich nie tylko polscy, ale i niemieccy pracodawcy, dzięki czemu osoby z odpowiednimi kwalifikacjami nie mają żadnych problemów ze znalezieniem dobrze płatnej pracy. Mogą oni liczyć na stabilne zatrudnienie oraz liczne benefity.

Operatorzy CNC odpowiadają między innymi za właściwe działanie tokarek, frezarek i innych maszyn. Nadzorują pracę poszczególnych urządzeń znajdujących się w zakładach oraz przygotowują dokumentację techniczną. Zajmują się również kontrolowaniem wymiarów elementów poddawanych obróbce oraz korektą, gdy zachodzi taka potrzeba. Są oni potrzebni na rynku niemieckim, dlatego wielu Polaków składa CV do pracodawców reprezentujących ten właśnie kraj.

Szeroki wybór wyselekcjonowanych ofert zaprezentowano na witrynie mondi-polska.pl należącej do doświadczonej i zaufanej firmy o wielu rekomendacjach. Z jej przedstawicielami kontaktują się głównie osoby chcące znaleźć zatrudnienie w Niemczech. Praca operatora CNC wiąże się z bardzo wysokimi zarobkami, dzięki czemu comiesięczne odkładanie wybranej kwoty nie stanowi problemu. Specjaliści wykonujący zawód na tym stanowisku odpowiadają za cały proces obróbki materiałów, dlatego pracodawcy zwracają uwagę na ich kwalifikacje oraz przebyte kursy.

Praca w Niemczech jest opłacalna, a na dodatek nie wymaga perfekcyjnej znajomości języka. O wiele ważniejsza w takiej sytuacji jest bowiem umiejętność obsługi nowoczesnych maszyn sterowanych komputerowo oraz narzędzi ręcznych, do których zalicza się szlifierki, frezarki i tokarki. Warto pamiętać, że Niemcy graniczą z Polską, co oznacza, że pracownicy w każdej chwili będą mogli wrócić do kraju, a wszystko to bez konieczności odbywania długich i kosztownych podróży. Ponadto takie oferty dają możliwość rozwoju umiejętności oraz zdobywania zupełnie nowego doświadczenia.w pobliżu

RAJSKI SŁAWOMIR "SELECT"

Węgierki

Duda-Cars S.A.

Poznań

Krajan

Krajenka