WWW: https://pdmedia.pl/
Dodano: 2023-05-21
Telefon: +48 32 307 74 55
Miejscowość: Dąbrowa Górnicza
Adres: Wapienna 2
Kod pocztowy: 42-520

Źródła:
https://pdmedia.pl/kategoria-produktu/laminaty-i-werniksy-do-wydrukow/

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Czym jest laminat do wydruków?


Jedną z metod na zabezpieczenie wydruków przed zaplamieniem oraz utratą intensywnych kolorów jest laminacja. Chroni ona przed zarysowaniami, odpryskami i innymi zniszczeniami, dzięki czemu materiały tego typu prezentują się bez zarzutu. Zainteresowaniem cieszy się płynny laminat, wykorzystywany w przypadku banerów reklamowych i pozostałych nośników zewnętrznych. Stanowi on alternatywę dla laminatu foliowego, wymagającego mechanicznego nakładania warstw. Te i wiele innych materiałów proponuje przedsiębiorstwo PDMedia, kierujące ofertę do zakładów poligraficznych, agencji reklamowych, oraz drukarni. W jego katalogu znajdują się wyłącznie przetestowane wyroby najwyższej jakości, mające stosowne certyfikaty.

Płynny laminat do wydruków to świetna metoda na zabezpieczanie ich przed czynnikami atmosferycznymi. Sprawdza się nie tylko w przypadku wspomnianych banerów, ale też plandek i jest dostępny w wersji błyszczącej lub matowej. Pierwszy podkreśla odbijane światło i powoduje, że wydruki sprawiają wrażenie bardziej nasyconych. Natomiast drugi wygląda dobrze na wydrukach ciemnych. Dzięki niemu materiały zyskują na elegancji, dlatego są wybierane przez producentów produktów uznawanych za luksusowe.

Na laminowanie decydują się też przedsiębiorcy inwestujący w wizytówki. Rozwiązanie to sprawia, że rzadko noszą ślady użytkowania i nie chłoną wody. Część z nich decyduje się na płynne laminowanie UV, znajdujące zastosowanie również w przypadku tkanin. Umożliwia ono stworzenie idealnie gładkiej powłoki, która nie żółknie pod wpływem promieniowania słonecznego. To doskonała propozycja dla osób chcących uchronić się przed uszkodzeniami materiałów reklamowych, przykładowo umieszczanych na ogrodzeniach lub samochodach służbowych.


w pobliżu

TAPICER 'KA Olga Hulbój

Ruda Śląska

Iluzjonista Konrad Mościński

Sosnowiec

Netpaka.eu

Lubliniec