WWW: https://polimat.com.pl
Dodano: 2023-06-05
Telefon: 605887550
Miejscowość: Kruszwica
Adres: Przedbojewice 33
Kod pocztowy: 88-150

Źródła:
https://polimat.com.pl/products/wanna-akrylowa-prostokatna-mini

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Mała wanna wolnostojąca — o czym pamiętać przed zakupem?


Wiele osób marzy o montażu wanny wolnostojącej w aranżowanej łazience, która stanowi wyjątkowy akcent dekoracyjny wnętrza. Najczęściej tego typu element decyduje również o doborze pozostałej armatury łazienkowej czy akcesoriów, aby zachować spójny klimat pomieszczenia. Okazuje się jednak, że nie zawsze tego typu plany projektowe będzie można zrealizować. Wszystko zależy od wielkości i rodzaju łazienki, a także etapu budowy czy remontu. Najlepiej, aby informację o montażu wariantu wolnostojącego przekazać architektowi jak najszybciej.

Najczęściej producenci zalecają, aby tego rodzaju wanny były zamontowane w pomieszczeniach o metrażu powyżej 10 m2 ze względu na możliwość wejścia do środka z każdej strony. Ma to szczególne znaczenie przy wyborze stojącej baterii oraz zamówieniu wanny o standardowej długości 170 czy 180 cm. Okazuje się jednak, że w niektórych sklepach można znaleźć tego typu modele o wymiarach około 150 cm, dzięki czemu z powodzeniem zmieszczą się również w niewielkich łazienkach. Na uwagę zasługują także wanny wolnostojące przyścienne, które także są przeznaczone do montażu w mniejszych pomieszczeniach. 

Na stronie polimat.com.pl prezentowana jest unikatowa mała wanna wolnostojąca „mini” o długości zaledwie 100 cm. Takie rozwiązanie może się sprawdzić do kąpieli maluchów oraz nieco starszych dzieci. Z pewnością jest to bezpieczniejsza i bardziej komfortowa opcja w porównaniu do użytkowania tradycyjnych plastikowych wanienek dziecięcych czy kąpania pociechy w brodziku prysznicowym. Sprzedawca proponuje również klasyczne wanny do zabudowy i modele wolnostojące o różnych wymiarach oraz brodziki (prostokątne, kwadratowe lub półokrągłe), syfony i niezbędne akcesoria. 


w pobliżu

Auto Serwis Kwiatowa

Toruń

robco.technology

Toruń

Mat-Bud Sp. z o.o. Sp. k.

Rozgarty