WWW: https://poscielrodzinie.pl/
Dodano: 2023-07-10
Telefon: 788 288 477
Miejscowość: Zielona Góra
Adres: Łężyca-Budowlanych 7C
Kod pocztowy: 66-016

Źródła:
https://poscielrodzinie.pl/pl/p/Super-poduszka-puchowa-70x80-standard/122

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Poduszki i kołdry puchowe - jakie mają właściwości i zalety?


Dzięki wykorzystaniu naturalnego delikatnego i elastycznego puchu gęsiego produkty są miękkie, lekkie, elastyczne i doskonale dopasowują się do kształtu ciała, zapewniając maksymalny komfort podczas snu. Oprócz tych korzyści kołdra i poduszka puchowa oferują również inne właściwości oraz zalety. Oto najważniejsze z nich.

Komfort przez cały rok

Produkty odznaczają się doskonałymi właściwościami termoregulacyjnymi. Naturalny puch tworzy warstwę izolacyjną, która utrzymuje odpowiednią temperaturę podczas snu. Dzięki temu, w zimie utrzymują ciepło, zapewniając przytulną atmosferę, a latem odprowadzają wilgoć i utrzymują świeżość, zapobiegając przegrzewaniu się. To sprawia, że pościel jest idealna do stosowania przez cały rok, zapewniając optymalny komfort wypoczynku niezależnie od warunków atmosferycznych.

Zdrowy sen

Artykuły  charakteryzują się również doskonałą oddychalnością. Naturalne  wypełnienie pozwala na swobodny przepływ powietrza, co zapobiega poceniu się i nadmiernemu gromadzeniu się wilgoci. To świetna alternatywa dla syntetycznych wyrobów.

Trwałość i solidność wykonania

Wyroby odznaczają się również trwałością i starannością  wykonania. Mocne szwy, dobrze zszyte krawędzie i odpowiednie wzmocnienia zapobiegają rozpraszaniu puchu i zapewniają wyjątkową trwałość.  Wykorzystanie wysokiej jakości materiałów sprawia, że produkty zachowują swoje właściwości przez bardzo długi czas.

Wysokiej jakości pościel puchowa - gdzie kupić?

Prezentowane produkty można zamówić w sklepie internetowym polskiego producenta z siedzibą w Zielonej Górze. Pod linkiem poscielrodzinie.pl znajduje się szeroki asortyment pościeli. Wszystkie poduszki i kołdry  zawierają wypełnienie pochodzące od gęsi z rodzimej fermy. To wysokiej jakości tekstylia do spania, tworzone z najwyższą starannością i dbałością o detale przy uwzględnieniu wieloletniej tradycji.

Zaletą oferowanych wyrobów, poza zastosowaniem naturalnego wypełnienia jest także:

  • atrakcyjna cena,
  • szeroki wybór rozmiarów,
  • hipoalergiczność (pościele są poddawane specjalnym procesom przetwarzania, które usuwają alergeny i zapewniają ochronę przed reakcjami uczuleniowymi),
  • sprężystość,
  • stosowanie wysokiej klasy komponentów (m.in. certyfikowanej bawełny),
  • kolekcja zimowa, letnia, całoroczna.

Zielonogórska firma oferuje profesjonalną obsługę i doradztwo.w pobliżu

Tartak Rybojady Lidia Kapała

Rybojady

Art-Floor

Zielona Góra

Miczyn Design

Nowa Sól