WWW: https://converting-tasm.pl
Dodano: 2023-08-26
Telefon: 343578624
Miejscowość: Kalety
Adres: Fabryczna 1B
Kod pocztowy: 42-660

Źródła:
https://converting-tasm.pl/filc-techniczny/filc-samoprzylepny/

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Do czego wykorzystywany jest filc samoprzylepny?


Niektóre wyroby włókiennicze mają uniwersalne zastosowanie. Idealnym tego przykładem jest filc. To materiał wykorzystywany przez przedsiębiorców z różnych branż i osoby indywidualne. Warto wiedzieć, gdzie opłaca się go kupować i do czego może się przydać.

Wysokiej jakości filc samoprzylepny stosowany jest na przykład do chronienia powierzchni przed zarysowaniem, otarciem i innego rodzaju uszkodzeniami mechanicznymi. Filcowe podkładki często spotyka się w meblarstwie. Przyklejając je na spód krzeseł, biurka lub stołu, można zabezpieczyć podłogę przed powstaniem rys będących skutkiem przesuwania mebli. Ponadto gruby filc tłumi dźwięki, dzięki czemu przydaje się do redukcji hałasów. W przemyśle elektronicznym ten materiał służy jako izolator i stabilizuje elementy w obudowach. Kolejnym jego zastosowaniem jest tłumienie drgań. Ponadto filcowe arkusze są cenione przez osoby zajmujące się rękodziełem. Wykonują z nich różnego rodzaju ozdoby i galanterię.

Gdzie można kupić dobry filc o właściwościach samoprzylepnych? Warto wybrać sprzedawcę, który oferuje kilka wariantów tego produktu i elastycznie podchodzi do potrzeb swoich klientów. Przykład takiej oferty znajduje się na stronie internetowej pod adresem converting-tasm.pl. Osoby składające zamówienie mogą zadecydować o grubości, gęstości, gramaturze i kolorze filcu. Największą popularnością cieszą się materiały o grubości 1, 2 i 2,5 mm, barwa czarna, biała i antracytowa.

Dobry dostawca doradzi przy wyborze produktu i odpowie na wszystkie pytania klienta. Przy zakupie warto zwrócić uwagę na jakość kleju. Samoprzylepna powłoka musi stabilnie przylegać do podłoża. Cena filcu technicznego uzależniona jest od wybranych przez zamawiającego parametrów.


w pobliżu

TAPICER 'KA Olga Hulbój

Ruda Śląska

Iluzjonista Konrad Mościński

Sosnowiec

Netpaka.eu

Lubliniec