WWW: https://bezpiecznypracownik.com
Dodano: 2019-05-30
Telefon: 48 508 286 884
Miejscowość: Opole
Adres: Wspólna 3A
Kod pocztowy: 45-837

Źródła:
https://bezpiecznypracownik.com/odziez-robocza

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Odzież bhp Opole


Dobra odzież robocza ma za zadanie chronić użytkowników przed groźnym działaniem warunków atmosferycznych, szkodliwych substancji, sprzętów elektronicznych i wielu innych. Wysoka jakość tych produktów gwarantuje, że będą one działały na sto procent, a wszelkie odstępstwa od tego co podaje producent są praktycznie niemożliwe. 

Na polskim rynku działa wiele hurtowni zajmujących się sprzedażą produktów bhp. W większości są to lokalne sklepy, które posiadają pojedyncze egzemplarze produktów, które do tego nie pochodzą z pewnych źródeł. Na taki stan rzeczy nie może sobie pozwolić hurtownia Proinspect Group, która od wielu lat zaopatruje przedsiębiorców z całej Polski. Oferując sprzedaż stacjonarną i wysyłkową hurtownia jest czynna przez całą dobę.

W ofercie sprzedawcy znalazła się przede wszystkim odzież robocza, która ma spełniać funkcję ochronną. W zależności od zapotrzebowania ubrania mogą posiadać wymagane prawem certyfikaty oraz poziom zabezpieczeń. Do pracy na stacjach benzynowych niezbędne są na przykład rękawice zabezpieczone przed możliwością zapalenia, takie też są oczywiście w ofercie hurtowni. 

Z usług sklepu skorzystało już wielu klientów. Jak szacuje sprzedawca obecnie jest regularnie obsługiwanych ponad 350 klientów z całego kraju. Odzież bhp z Opola gości zarówno w małych, lokalnych firmach, jak i dużych zakładach produkcyjnych. To co wyróżnia tego sprzedawcę to fakt, że wszystkie produkty są na miejscu, a wysyłka odbywa się z Polski. Dzięki temu towar może dotrzeć do klienta w ciągu 24 godzin, gdzie inni sprzedawcy potrzebują tyle czasu, aby odpowiednie zapakować towar. 

Klienci, którzy nie są zdecydowani odnośnie swojego towaru lub wahają się przy wyborze odpowiedniej opcji mogą poprosić o pomoc sprzedawców, którzy w godzinach pracy sklepu chętnie doradzą i wskażą optymalne rozwiązanie za najlepszą cenę. Pomocna przy wyszukiwaniu towaru jest także wyszukiwarka umieszczona na stronie internetowej sklepu, w której można określić wstępnie jakim towarem interesuje się klient. w pobliżu

Blyss Sp. z o.o.

Jasienie

HSI Sp. z o.o.

Opole