WWW: https://magdalenamaluje.pl/
Dodano: 2023-09-20
Telefon: 696 807 810
Miejscowość: Koszalin
Adres: Wąwozowa 28
Kod pocztowy: 75-399

Źródła:
https://magdalenamaluje.pl/oxygeneo/

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Czy Oxygeneo to zabieg dla mężczyzn?


Z zabiegów pielęgnacyjnych na twarz korzystają dziś nie tylko kobiety, ale też mężczyźni. Panowie, których celem jest zadbana, gładka, promienna skóra, mogą zapoznać się z ofertą salonu kosmetycznego Magdalena Maluje, mieszczącego się w Koszalinie, przy ul. Wąwozowej 28. W ramach prowadzonej działalności w branży beauty właścicielka zakładu proponuje szereg usług nie tylko korzystnie wpływających na wygląd, ale także nieinwazyjnych, a dzięki temu w pełni bezpiecznych. 

Jedną z dostępnych w ofercie opcji jest Oxygeneo. To zabieg, który daje szerokie spektrum korzyści, począwszy od złuszczania martwego naskórka, poprzez dotlenianie skóry i przygotowanie jej na przyjęcie niezbędnych do odnowy składników odżywczych, aż po zwiększanie napięcia i poprawę owalu twarzy. Dodatkowo po sesji w gabinecie kosmetycznym klient czuje się, jakby został poddany masażowi. Głowica urządzenia delikatnie przesuwa się po skórze, dając wrażenie lekkiego dotyku. Jednocześnie efekt po Oxygeneo jest natychmiastowo dostrzegalny. Dla utrzymania rezultatów zaleca się umówienie się na serię zabiegów w ustalonym z kosmetyczką odstępie czasu.

Na stronie salonu podano informacje, w jaki sposób należy przygotować się do wizyty. Właścicielka zakładu podczas przyjmowania rezerwacji każdorazowo prosi o zapoznanie się z tymi wskazówkami, gdyż niedostosowanie się do nich może powodować pewne niedogodności dla klienta lub nawet sprawić, że wybrany zabieg nie będzie mógł być wykonany. Odmowa wykonania usługi w takim przypadku jest podyktowana tylko i wyłącznie dobrem osoby, która miała skorzystać z oferty.

Pani Magdalena aktywnie działa w social mediach, prezentując tam wyniki swojej pracy, w tym dokumentuje efekty zabiegów, publikując zdjęcia klientów wykonane przed i po zastosowaniu wybranej formy pielęgnacji. Służy poradą i chętnie dzieli się swoją wiedzą oraz doświadczeniem podczas organizowanych przez nią szkoleń z zakresu makijażu (zarówno codziennego, jak i na specjalne okazje). Udział w kursie jest płatny.w pobliżu

Art Shops Sylwia Zakrocka

Szczecin

Salon Jubilerski Virago

Szczecin

Petport.pl

Szczecin