WWW: https://rafs.pl/
Dodano: 2023-10-18
Telefon: +48 508 383 410
Miejscowość: Bytom
Adres: Kolonia Zygmunt 31e
Kod pocztowy: 41--90

Źródła:
https://rafs.pl/materialy-pos-standy/standy-wolno-stojace-kartonowe-pcv-drewniane-metalowe/

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Kartonowe standy - świetny sposób na reklamę


Bez promocji żadna firma nie może liczyć na sukces, gdyż reklama służy nie tylko przyciągnięciu klientów i budowaniu wizerunku, ale też w ogóle poinformowaniu odbiorców o istnieniu danego przedsiębiorstwa i jego usługach czy produktach. Im więcej narzędzi reklamowych się wybierze, tym lepiej, w dodatku wcale nie muszą to być najkosztowniejsze formy reklamy.

Istotne jest między innymi to, by właściwie oznaczyć miejsce świadczenia usług czy swoją siedzibę, a także umieścić elementy promocyjne w takiej przestrzeni. Chodzi tu między innymi o szyldy i neony, ale też materiały reklamowe czy promocyjne umieszczane na przykład na standach, pylonach itp. Do wyboru jest wiele takich elementów, przy czym bardzo istotne jest, by były one wykonane właściwie. Obecnie reklama jest dostępna na każdym kroku, jest wszechobecna, więc często nie zwraca się na nią uwagi, czy to pomijając ją celowo, czy po prostu nie dostrzegając, z powodu jej stałego wkomponowania się w obraz. Materiały i narzędzia reklamowe muszą być więc wyraziste, o czym doskonale wie firma Rafs, oferująca między innymi kartonowe standy, przeznaczone do umieszczania w sklepach, lokalach usługowych i podobnych miejscach. Są one wykonywane z wysokiej jakości materiałów, co ma kluczowe znaczenie nie tylko dla ich trwałości - są one wszak wizytówką firmy, którą reklamują. W dodatku wykonawca daje do wyboru różne rodzaje druku i wykończeń, co pozwala między innymi zwrócić uwagę odbiorców wyrazistością elementu, ale też sprawić, że jego estetyka wpisze się w identyfikację wizualną firmy. Wszystko to ma ogromne znaczenie marketingowe, nie mając zatem specjalistycznej wiedzy, warto postawić na poradę doświadczonych fachowców - także na temat tego, co ma znaleźć się na standzie.

Takie formy reklamy bezpośredniej są niezwykle skuteczne, dlatego istotne jest, by inwestować w nie w każdym przypadku, nawet gdy stawia się na kampanię z prawdziwego zdarzenia. Są też niedrogie, zatem znajdują się w zasięgu nawet niewielkich czy początkujących firm. Dobrze obmyślana reklama, spójna z wizerunkiem marki i na przykład jej filozofią, to klucz do sukces - najpierw do przebicia się do świadomości odbiorców, a następnie - do przyciągnięcia ich do danego przedsiębiorstwa. Zawsze trzeba zatem mieć firmowy budżet przewidziany na takie cele.w pobliżu

TAPICER 'KA Olga Hulbój

Ruda Śląska

Iluzjonista Konrad Mościński

Sosnowiec

Netpaka.eu

Lubliniec