WWW: https://antyksobieski.pl/
Dodano: 2023-10-30
Telefon: 609772993
Miejscowość: Godzisze Małe
Adres: Zadowicka 53A
Kod pocztowy: 62-872

Źródła:
https://antyksobieski.pl/

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Kiedy warto odwiedzić antykwariat online?


Z ofert antykwariatów najczęściej korzystają osoby chcące zaoszczędzić na kupnie książek. Na pewno zakup używanych egzemplarzy jest rozsądnym wyjściem, gdyż nie tylko pozwala zapłacić za nie nawet ułamek ceny. Jest to też wyjście ekologiczne. Jednak nie wszystkie antykwariaty mają ten sam asortyment - tanie, podniszczone książki. Oczywiście w wielu z nich można też znaleźć perełki, jak bardzo stare czy pierwsze wydania. Jednak internetowy antykwariat antyksobieski.pl znacznie różni się od typowych firm tego rodzaju - znaleźć można w nim wyłącznie prawdziwe perły literatury.

To powoduje, że oferta ta nie jest dla każdego. Ceny proponowanych książek sięgają wielu tysięcy złotych, poza tym trzeba pamiętać, że egzemplarze kolekcjonerskie, mające kilkaset lat, służą bardziej do kolekcjonowania niż częstego czytania. Jeśli mają zachować nienaganny stan przez wiele kolejnych lat (co może oznaczać, ze względu na upływ czasu, znaczny wzrost ich wartości), muszą też być przechowywane w odpowiedni sposób, przede wszystkim bez dostępu wilgoci. Chcąc założyć taką kolekcję, trzeba zadbać o zapewnienie odpowiednich warunków. Z oferty tej korzystają zatem zdeklarowani miłośnicy starych książek, bibliofile, a także kolekcjonerzy, traktujący zakup takich książek jako inwestycję. Na pewno jest to swojego rodzaju lokata kapitału. Na zakup decydują się przy tym nie tylko osoby prywatne, ale też różnego rodzaju instytucje i jednostki kultury.

Dzięki temu, że firma działa online, można wygodnie przeglądać dostępne w ofercie propozycje i kupować książki bez względu na miejsce zamieszkania - tym bardziej że przedsiębiorstwo wysyła je na cały świat, bez żadnych ograniczeń geograficznych. Na stronie można zresztą przeczytać, że egzemplarze z oferty antykwariatu znajdują się w bibliotekach i kolekcjach na całym świecie. Wszystkie pozycje są dokładnie zaprezentowane. Znaleźć można precyzyjne opisy sposobu oprawienia, jeszcze więcej uwagi poświęcono opisowi ewentualnych uszkodzeń i śladów użytkowania. Znaleźć można też zdjęcia, pokazujące również, jak książka wygląda w środku. Wiele z pozycji jest tym atrakcyjniejszych że mają oryginalne fotografie i drzeworyty.

Oferta ta odpowiada na wysokie oczekiwania. Warto też wiedzieć, że firmie można odsprzedać cenne książki, stare wydania i wszelkie wartościowe egzemplarze.


w pobliżu

RAJSKI SŁAWOMIR "SELECT"

Węgierki

Duda-Cars S.A.

Poznań

Krajan

Krajenka