WWW: https://inwentury.pl/
Dodano: 2023-11-02
Telefon:
Miejscowość: Warszawa
Adres: Srebrna 16
Kod pocztowy: 00-810

Źródła:
https://inwentury.pl/

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Inwentura - świetny sposób na dodatkowy zarobek


Znalezienie pracy dorywczej, takiej, którą będzie się wykonywać tylko raz na jakiś czas, w krótszym wymiarze godzin albo na przykład o niestandardowych porach, może być trudniejsze niż uzyskanie etatu. Wynika to z faktu, że taki system pracy sprawdza się tylko w niektórych dziedzinach. Muszą je znać przede wszystkim studenci, gdyż to oni najczęściej poszukują tego rodzaju zajęć, nie mogąc, ze względu na studia, podjąć pełnowymiarowej pracy. Jedną z opcji dla nich jest inwentaryzacja.

Inwentaryzacji, czyli spisu towarów, znajdującego się w sklepie czy na magazynie, co jakiś czas potrzebują wszystkie podmioty. Niektóre radzą sobie z tym samodzielnie, na przykład oferując dodatkową pracę, często w godzinach nocnych, stałym pracownikom. Czasami jednak zapotrzebowanie na pracowników jest tak duże, że trzeba przyjąć kolejne osoby, na przykład w ramach umowy o dzieło. Studenci mogą szukać takich ofert na platformie dostępnej pod adresem inwentury.pl, gdzie dostęp do nich jest niezwykle wygodny. Wystarczy założyć konto na stronie i potwierdzić swoje dane, by zyskać dostęp do grafiku i móc rezerwować odpowiadające, pod względem terminu czy miejsca wykonywania pracy, oferty. Rzecz jasna, takie zajęcia oferowane są przede wszystkim w dużych miastach, często też proponowane są prace wyjazdowe, które zwykle są lepiej płatne. Poza tym jednak inwentura to dobry sposób na zarobek, gdyż najniższa stawka zwykle wynosi 23 zł za godzinę pracy. Może ona zaś trwać od paru godzin, np. 2, do aż kilkunastu. Student sam wybiera dla siebie ofertę, zatem decyduje, gdzie, jak długo i za ile pracuje. Takie elastyczne oferty to najlepszy możliwy wybór. Oczywiście mogą z nich korzystać też inne osoby, na przykład te, które gotowe są pracować w nocy - większość inwentaryzacji odbywa się właśnie wtedy.

Zajęcie to jest godne polecenia także z tego względu, że wykonywać mogą je praktycznie wszyscy. Najważniejszym wymogiem są tak naprawdę chęci do pracy - choć dobrze jest też umieć sprawnie liczyć, by np. zauważyć ewentualne błędy.w pobliżu

Polski Materac

Warszawa

Feromony Rank

Warszawa

Smak Dzieciństwa

Warszawa