WWW: https://heytaxes.pl/
Dodano: 2019-05-24
Telefon: 791 399 444​
Miejscowość: Poznań
Adres: Baraniaka 88E
Kod pocztowy: 61-131

Źródła:
https://heytaxes.pl/


Autor: Nela Szulc

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!https://heytaxes.pl/ | Biura rachunkowe w Koszalinie


Osoby, które planują bądź zastanawiają się nad założeniem własnej działalności gospodarczej, nierzadko stają przed wieloma dylematami i rozterkami. Zastanawiają się nad tym, od czego zacząć, jakich formalności dopełnić, gdzie szukać odbiorców oferowanych usług, czy też, w jaki sposób oficjalnie rozpocząć działania prowadzące do otwarcia biznesu.

W sytuacjach, takich jak opisana powyżej, komfortowym i rozsądnym rozwiązaniem jest skorzystanie z pomocy fachowców, którzy doskonale znają dany temat i wiedzą jak doradzić, aby wszystko poszło zgodnie z planem i bez większych zakłóceń. Jednym z takich miejsc są biura rachunkowe w Koszalinie, heytaxes.pl.

Świadczą one bardzo rozbudowane usługi, poczynając od doradztwa prawnego, na prowadzeniu pełnej księgowości kończąc. Klienci mogą skorzystać z pomocy na następujących płaszczyznach:

  • Prowadzenie pełnej księgowości: w pakiecie znajduje się prowadzenie ksiąg rachunkowych, wdrożenie polityki rachunkowości, sporządzanie rocznych sprawozdań finansowych, tworzenie projektów zakładowych planów kont.
  • Prowadzenie uproszczonej księgowości: mowa tu o prowadzeniu rozliczeń KPiR, ewidencji dla podatku zryczałtowanego, oraz sporządzaniu zeznań rocznych.
  • Kompleksowe prowadzenie kadr i płac: w tej usłudze zawarte jest prowadzenie akt osobowych, sporządzanie i wysyłanie deklaracji do ZUS, bieżący kontakt z ZUS, rejestrowanie pracowników w ZUS i US, kierowanie pracowników na badania lekarskie, zdalny dostęp do teczki osobowej, tworzenie umów, sporządzanie świadectw pracy i umów o pracę.
  • Asysta prawna: w tej usłudze zawarto asystę prawną w zakresie spółek kapitałowych oraz analizę umów gospodarczych.

 Poza wymienionymi wyżej opcjami możliwe jest także otrzymanie pomocy w założeniu własnej działalności. Fachowcy z biura pomagają zarejestrować firmę w Centralnej Ewidencji Informacji o Działalności Gospodarczej, wspierają w zakładaniu spółek kapitałowych, a także udzielają rad przy przekształcaniu działalności w dowolną spółkę prawa handlowego. Ceny zwykle ustalane są indywidualnie.w pobliżu

RAJSKI SŁAWOMIR "SELECT"

Węgierki

Duda-Cars S.A.

Poznań

Krajan

Krajenka