WWW: https://citytools.pl/
Dodano: 2023-11-10
Telefon: 534 606 000
Miejscowość: Lublin
Adres: Chemiczna 11i
Kod pocztowy: 20-329

Źródła:
https://citytools.pl/elektronarzedzia/odkurzacze/odkurzacz-30l-as30mac-milwaukee

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Odkurzacze przemysłowe - przydatne w warunkach profesjonalnych


Nawet od domowych odkurzaczy wymaga się sporo. Wybierające je i korzystające z nich osoby myślą przede wszystkim o dużej mocy ssania, by możliwe było szybkie sprzątanie i usuwanie zabrudzeń wszelkiego rodzaju ze wszystkich miejsc, jak gładkie podłogi, ale też dywany i wykładziny. Tym więcej wymagać można od odkurzaczy przemysłowych, przeznaczonych do sprzątania w zakładach przemysłowych czy, w zależności od wariantu, na budowach.

Wybór takich produktów jest duży, ich rodzaje różnią się w zależności od przeznaczenia. Znaleźć można na przykład modele nadające się do usuwania zabrudzeń ciekłych, jak oleje, odpowiednie do stosowania w warunkach zagrożenia wybuchem, a także odkurzacze budowlane. Po te ostatnie sięgają między innymi firmy budowlane, chcące pozostawiać po sobie porządek, co dodatnio wpływa na ich wizerunek w oczach klientów, a także firmy sprzątające, oferujące sprzątanie pobudowlane i poremontowe. Takie sprzęty odznaczają się dużą mocą ssania, dzięki czemu można szybko i efektywnie sprzątać otoczenie, co między innymi ułatwia dalszą pracę oraz czyni ją bezpieczniejszą. Urządzenia te przeznaczone są przede wszystkim do usuwania pyłów, powstających w trakcie kucia czy szlifowania. Wybierać można wśród wariantów o różnej pojemności oraz rozmiarach.

Popularnością wśród klientów sklepu City Tools cieszy się między innymi kompaktowy model przedstawiony na stronie https://citytools.pl/elektronarzedzia/odkurzacze/odkurzacz-30l-as30mac-milwaukee, chętnie wybierany dla jego wygody użytkowania. Dzięki temu, że jest niewielki i lekki, można łatwo zabierać go ze sobą w miejsce pracy czy przenosić między kolejnymi pomieszczeniami oraz piętrami. Jednocześnie ma dużą moc, a także szereg udogodnień i zabezpieczeń, np. przed przeciążeniem.w pobliżu

Speed Car - stacje kontroli pojazdów

Świdnik

Yasumi Chełm

Chełm

Fotografia Agnieszka Zomer

Lublin