WWW: https://www.zielone-tarasy.eu/
Dodano: 2023-11-25
Telefon: 12 631 13 00
Miejscowość: Kraków
Adres: aleja Juliusza Słowackiego 64
Kod pocztowy: 30-004

Źródła:
https://www.zielone-tarasy.eu/

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Co oferuje dobra restauracja w Krakowie?


Dla wielu osób wizyta w restauracji to nie tylko sposób na spożycie posiłku, na przykład z nieznanej kuchni albo kiedy nie chce się samodzielnie gotować. To także element życia społecznego, okazja do spotkania się ze znajomymi czy oderwania się od codzienności. Na liczne korzyści można liczyć zwłaszcza wtedy gdy odwiedzi się naprawdę dobrą restaurację, mającą do zaoferowania znacznie więcej niż tylko doskonałe jedzenie. Z pewnością atrakcyjną ofertę ma dobra restauracja w Krakowie, opisana na stronie zielone-tarasy.eu. Co można w niej znaleźć?

Przede wszystkim jedzenie

Do restauracji chodzi się przede wszystkim z myślą spożycia posiłku - choć oczywiście może to być też miejsce do wypicia kawy czy drinka, na przykład w ramach spotkania ze znajomymi czy nawet biznesowego. Osobom zjawiającym się we wskazanym lokalu z myślą zaspokojenia głodu personel może zaproponować wspaniałe opcje. Najważniejszy jest fakt, że restauracja przykłada wielką wagę do jakości przyrządzanych posiłków, stawiając na jedynie świeże składniki, a także menu sezonowe. Dzięki temu dania są smakowite, pełne aromatu, a przy tym zdrowe, bez sztucznych przypraw czy półproduktów, a także bez podgrzewania dań w kuchence mikrofalowej.

Dla klientów lokalu bardzo istotne jest też zróżnicowane menu. W miejscu tym mogą spożywać śniadania, lunche, przekąski, dania obiadowe czy kolacje, a do wyboru są dania z wielu kuchni świata. To nie tylko typowo polskie propozycje, jak aromatyczna zupa pomidorowa, ale też dania włoskie czy azjatyckie. Z tym też łączy się fakt, że lokal ma propozycje również dla wegetarian, wegan oraz osób stosujących dietę bezglutenową. Jest to zatem miejsce, gdzie dobre jedzenie dla siebie znajdą osoby o wszelkich preferencjach.

Fantastyczne otoczenie

Na pewno milej jest spożywać posiłki i spędzać czas w pięknym otoczeniu, dlatego też założyciele restauracji zadbali nie tylko o jej atrakcyjne urozmaicenie - na przepięknym krakowskim rynku, ale też o jej odpowiedni wystrój. Bardzo atrakcyjnymi miejscami na terenie restauracji są też oranżeria oraz taras, z którego rozciąga się panorama nie tylko na rynek, wyglądający pięknie o każdej porze, ale też na pobliskie góry. Z tarasów widać nie tylko Beskidy, ale też, przy dobrej widoczności, Tatry. W takim otoczeniu pyszne dania smakują jeszcze lepiej!w pobliżu

Radecka, Lucyna Radecka

Bystra Podhalańska

Gomeo

Kraków

Mirowiert

Przybradz