WWW: https://fabeton.pl/
Dodano: 2024-02-20
Telefon:
Miejscowość: Katowice
Adres:
Kod pocztowy: 40-001

Źródła:
https://starogard-gdanski.fabeton.pl/

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Jak wybrać szambo betonowe w Starogardzie Gdańskim?


Na budowę zbiornika na nieczystości najczęściej decydują się osoby mieszkające w domu jednorodzinnym lub planujące jego budowę, jeśli działka nie jest wyposażona w przyłączenia do sieci kanalizacyjnej. Jednym z producentów tego rodzaju produktów jest firma Fabeton, obsługująca klientów m.in. w Starogardzie Gdańskim. Szamba betonowe dostępne w jej ofercie różnią się wielkością, łączy je za to zabezpieczenie środkami chemicznymi, które z kolei zapewniają im dodatkową wodoszczelność.

Na co trzeba zwrócić uwagę, wybierając tego rodzaju zbiornik? Najważniejszym elementem jest ustalenie ilości wytwarzanych nieczystości. Czynnikami, które mają wpływ na te obliczenia, są m.in.:

  • liczba mieszkańców w obiekcie,
  • zużycie wody przed opróżnieniem,
  • pojemność wozu asenizacyjnego.

Przy wyborze odpowiedniego modelu należy również wziąć pod uwagę, czy ma być jedno-, czy dwukomorowy. Pierwsza opcja może być korzystna zarówno dla osób zamieszkujących niewielkie domy jednorodzinne i letniskowe, jak i bloki oraz kamienice. Tego rodzaju zbiornik pozbawiony jest jakichkolwiek przegród i ma gotowy otwór zlokalizowany w centralnej części ściany kilka centymetrów pod pokrywą. Z kolei produkt wyposażony w dwie komory stanowi idealne rozwiązanie zwłaszcza dla obiektów wielorodzinnych, gdzie każdego dnia produkuje się wiele litrów płynnych nieczystości.

Warto wiedzieć, że sama inwestycja związana z montażem szamb betonowych nie wymaga specjalnego zezwolenia w przypadku, gdy liczą one poniżej 10 metrów sześciennych. Jeśli jednak mają większą pojemność, wówczas konieczne jest złożenie stosownego wniosku wraz z projektem oraz mapą.

Proponowane przez wspomnianą firmę zbiorniki bezodpływowe na nieczystości ciekłe są odpowiednio uzbrojone i wytrzymałe. Dzięki temu  można z nich korzystać przez wiele lat bez obawy o wydostanie się fekaliów na zewnątrz i zanieczyszczenie wód gruntowych.w pobliżu

TAPICER 'KA Olga Hulbój

Ruda Śląska

Iluzjonista Konrad Mościński

Sosnowiec

Netpaka.eu

Lubliniec