WWW: https://netpaka.eu/
Dodano: 2019-06-13
Telefon:
Miejscowość: Lubliniec
Adres: Powstańców Śląskich 54
Kod pocztowy: 42-700

Źródła:
https://netpaka.eu/zlecenia-transportowe-wolne-ladunki

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Stałe wolne ładunki - sprawdź ofertę portalu Netpaka


Wykorzystanie pełni powierzchni załadunkowej to najlepszy sposób na maksymalizację zysków i optymalizację kosztów codziennej działalności transportowej realizowanej przez każdą firmę specjalizującą się w przewozach krajowych lub międzynarodowych. Dla firm szukających dodatkowych zleceń spedycyjnych, miejscem wartym odwiedzenia może być darmowa giełda transportowa z ogłoszeniami od osób prywatnych i przedsiębiorstw.

Serwis Netpaka.eu to nowoczesne narzędzie zaprojektowane z myślą o potrzebach firm z branży transportowej oraz podmiotów, które mają wolne ładunki i chcą zlecić ich transport profesjonalnemu przewoźnikowi. Takimi podmiotami mogą być zarówno osoby prywatne, jak i przedsiębiorcy, w tym właściciele firm, którzy szukają przewoźnika do stałej współpracy (dysponują określoną kategorią towaru, który co pewien czas trzeba przetransportować z jednego miejsca w inne). Składanie zleceń w serwisie jest niezwykle intuicyjne. Wystarczy zarejestrować się do systemu i podać podstawowe informacje na temat ładunku. Każde zlecenie powinno zawierać informację o rodzaju towaru, miejscu jego odbioru i dostawy, sugerowanym środku transportu i odległości, jaką trzeba pokonać, by dostarczyć dany towar na miejsce przeznaczenia. Przy ogłoszeniach znajduje się również informacja, czy są one składane przez osobę prywatną, czy też przez firmę. Dzięki szczegółowym informacjom przewoźnicy nie mają problemu z przeglądaniem ofert, co skraca czas potrzeby do znalezienia odpowiedniego zlecenia.

Dla zwiększenia sprawności działania całego systemu każde ze zleceń musi zostać przypisane do jednej z określonych kategorii towarowych. Dzięki temu przewoźnicy nie tracą czasu na przeglądanie zleceń spedycyjnych, których z uwagi na specyfikę towaru i tak nie mogliby przyjąć do realizacji.

Giełda jest systemem bezpłatny i ogólnodostępnym. Korzystać z niej mogą wszyscy profesjonalni przewoźnicy oraz podmioty zainteresowane zleceniem przewozu określonych kategorii towarów. Co warte podkreślenia, w systemie znajdują się setki aktualizowanych zleceń, dzięki czemu przewoźnicy mają dużą łatwość w wyborze ofert dostosowanych do swoich potrzeb.w pobliżu

TAPICER 'KA Olga Hulbój

Ruda Śląska

Iluzjonista Konrad Mościński

Sosnowiec

"Projektowanie Wnętrz" Oliwia Drobnicka

Katowice