WWW: https://albex.pl/
Dodano: 2019-06-15
Telefon: +48 (58) 300 07 44
Miejscowość: Gdańsk
Adres: Grodzka 20
Kod pocztowy: 80-841

Źródła:
https://albex.pl/koszulki-z-nadrukiem/

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Koszulki z nadrukiem Gdańsk - https://albex.pl/


Największą popularnością cieszą się gadżety reklamowe o dużej estetyce wykonania i praktycznym zastosowaniu.  Należą do nich koszulki reklamowe. Szeroka gama kolorystyczna i nowoczesne techniki nadruku powodują, że stanowią one idealny nośnik dla wszystkich elementów identyfikacji wizualnej marki. Logo można umieścić z przodu lub z tyłu, czyniąc je w pełni czytelnym i wyrazistym. Nadruk może obejmować również bardziej rozbudowane grafiki z kampanii promocyjnych. Nowoczesne maszyny i dobrej klasy farby umożliwiają wierne uzyskanie nasyconych barw oraz precyzyjnych konturów obiektów i czcionek. Długo zachowują one swój pierwotny wygląd i paletę kolorystyczną. Atrakcyjność wizualna i funkcjonalność bawełnianych koszulek powoduje, że są one zamawiane na potrzeby akcji promocyjnych i wizerunkowych. Służą również doskonale pracownikom, wyróżniając ich na obszarze obiektów usługowo-handlowych lub podczas obsługi imprez.  

 

Koszulki z nadrukiem sprawdzają się również jako oryginalne prezenty okolicznościowe dla rodziny i przyjaciół. Można na nie nanieść dowolne zdjęcie lub napis, upamiętniając w ten sposób konkretne wydarzenie, grupę osób lub ulubiony motyw wizualny.

 

Jeśli interesują Cię dobrze wykonane koszulki z nadrukiem w Gdańsku, sprawdź ofertę firmy Albex. To przedsiębiorstwo specjalizujące się w produkcji i sprzedaży akcesoriów reklamowych z ugruntowaną pozycją rynkową i wieloletnią tradycją działalności. Swoją renomę zawdzięcza wysokiej jakości produktom, respektowaniu warunków umów i konkurencyjnym stawkom cenowym. Bawełniane koszulki mają bardzo dobrą gramaturę, długo zachowują swój wygląd i występują w szerokim wyborze barw i pełnej rozmiarówce. Pochodzą od zweryfikowanych, solidnych dostawców i są poddawane kontroli jakości.

Firma posiada nowoczesny park maszynowy i wykwalifikowany personel. Przykłada się do każdego zamówienia, niezależnie od jego wolumenu. Pracownicy służą doradztwem i dokładają starań, by zrealizować wszystkie koncepcje klienta profesjonalnie, zgodnie z wytycznymi i w terminie. Firma przyjmuje również zamówienia w sposób zdalny i zajmuje się ich wysyłką.w pobliżu

Gamar sp. z o.o. s.k.

Pelplin

Craft Beauty

Dębogórze - Wybudowanie

Baltic- Trade Paliwa

Tuchom