WWW: https://www.oliwiadrobnicka.pl/
Dodano: 2019-08-13
Telefon: 505 076 484
Miejscowość: Katowice
Adres: Pułaskiego 17
Kod pocztowy: 40-276

Źródła:
https://www.oliwiadrobnicka.pl/aranzacje-wnetrz/

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Aranżacja wnętrz Gliwice - "Projektowanie Wnętrz" Oliwia Drobnicka


Wiele osób na własną rękę podejmuje się aranżacji wnętrz swojego mieszkania lub domu. Nie ma w tym nic dziwnego, każda osoba pragnie, aby jej "cztery kąty" były przytulne i piękne. Jednakże co w sytuacji, gdy to zadanie przerasta? W końcu nie każdy ma umiejętność swobodnego łączenia kolorów, struktur, mebli itp. To, że coś wydaje się ładne, nie musi oznaczać też, że będzie pasowało do reszty. Eklektyzm wciąż jest w modzie, ale ten kontrolowany, celowy. Co mają począć osoby, które zwyczajnie nie wiedzą, jak zaaranżować swoje mieszkanie? Czy pozostaje im żyć w swego rodzaju artystycznym chaosie? Nic bardziej mylnego!

Niemożliwe jest bycie ekspertem w każdej dziedzinie. Dlatego też, jeżeli urządzanie mieszkania  kogoś przerasta, powinna ta osoba skorzystać z pomocy architekta wnętrz. Aranżacją wnętrz w Gliwicach i okolicach zajmuje się Oliwia Drobnicka, która prowadzi pracownię architektoniczną. Autorka projektuje wnętrza dla klientów z Górnego Śląska i jest zdecydowaną mistrzynią w swoim fachu. Przede wszystkim skupia się na funkcjonalności danego wnętrza. Swoim klientom prezentuje możliwie wiele praktycznych układów mieszkania. Stanowi to punkt wyjścia do dalszych prac. 

Co ważne, każdy klient traktowany jest indywidualnie oraz priorytetowo. Każdy człowiek jest inny i ma inne potrzeby względem swojego mieszkania.  Dla niektórych dom stanowić będzie prawdziwą twierdzę, azyl, do którego  nikt prócz nich nie będzie miał wstępu. Inni z kolei będą traktować swoje mieszkanie jako miejsce spotkań z przyjaciółmi i rodziną. Te różnice również należy uwzględnić na etapie projektowania wnętrza. Ponadto  uwzględniane są preferencje estetyczne klientów - w końcu im ma się dobrze mieszkać. Muszą otaczać ich przedmioty i style bliskie sercu.

Łącząc powyższe elementy, można zaprojektować wnętrze nie tylko funkcjonalne, ale również wartościowe, ponadczasowe i eleganckie. Wszystko w zgodzie z obowiązującymi trendami oraz przy wykorzystaniu najwyższej klasy materiałów. Osoby zainteresowane współpracą z niniejszą pracownią architektoniczną powinny zapoznać się z  przykładowymi realizacjami,  dostępnymi na stronie internetowej firmy.w pobliżu

TAPICER 'KA Olga Hulbój

Ruda Śląska

Iluzjonista Konrad Mościński

Sosnowiec

Netpaka.eu

Lubliniec