WWW: https://beautyart.pl/
Dodano: 2019-09-04
Telefon: 22 416 62 92
Miejscowość: Warszawa
Adres: Zgoda 13
Kod pocztowy: 00-012

Źródła:


Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!https://beautyart.pl/ - Kurs fryzjerski Kraków


 

Kursy fryzjerskie organizowane są przez wiele szkół na terenie całego kraju. Doskonałym tego przykładem jest szkoła Beauty Art, która oferuje naukę zawodu fryzjera między innymi w Krakowie. Program kursu rozpisany jest na rok, dlatego też już po dwóch semestrach nauki można starać się o uzyskanie dyplomu fryzjerskiego. Czy jest to jednak wystarczający czas na przyswojenie niezbędnej wiedzy? Więcej na ten temat można znaleźć w poniższym artykule.

 

Udając się do fryzjera, każdy klient pragnie, by jego nowa fryzura prezentowała się świetnie. I nie chodzi tu tylko o styl czy formę, ale także dopasowanie do twarzy, sylwetki lub osobowości. Czy spełnienie takich oczekiwań jest możliwe w przypadku fryzjera, który ukończył roczną szkołę fryzjerską? Jak najbardziej - jest to możliwe i co ciekawe, zdarza się coraz częściej! Wszystko jednak zależy od tego, jaka to szkoła. Nie każdy bowiem kurs jest stworzony z rozwagą i pomysłem. Oferowany kurs fryzjerski w Krakowie to jedna z najlepszych opcji, która pozwala uczestnikom przyswoić niezbędną wiedzę i umiejętności w ciągu zaledwie roku. Wszystko opiera się o odpowiedni plan i system. Kurs podzielony jest na dwa semestry, podczas których kursant uczy się podstaw fryzjerstwa. Oczywiście oprócz zajęć teoretycznych pojawiają się także praktyczne, które poszerzają umiejętności uczestników.

 

Przyszły fryzjer lub fryzjerka muszą wykazać się kreatywnością, predyspozycjami manualnymi, a także zdolnościami. Jedynie takie osoby mają szansę zdobyć dyplom fryzjerski w ciągu roku.

Oto najważniejsze zalety kursu fryzjerskiego:

 

  • wysoki poziom nauczania
  • odpowiednio przygotowany program nauki
  • niski koszt
  • przyjemna atmosfera

 

Zajęcia prowadzone są przez znakomitych fryzjerów, którzy mają wieloletnie doświadczenie oraz poszczycić mogą się licznymi nagrodami. Szkoła fryzjerska pozwala spełnić marzenie o zostaniu profesjonalnym fryzjerem. Do tego niezbędne są tylko: pilna nauka, zdobywanie umiejętności i uczęszczanie na wszystkie zajęcia teoretyczne oraz praktyczne.

 

 w pobliżu

Polski Materac

Warszawa

Feromony Rank

Warszawa

Smak Dzieciństwa

Warszawa