WWW: https://prettylittleweddings.pl
Dodano: 2019-10-10
Telefon: 606225630
Miejscowość: Poznań
Adres: Augustyna Szamarzewskiego 44b
Kod pocztowy: 60-552

Źródła:


Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Pretty Little Weddings - pomoc przy organizacji ślubów i wesel


Najpierw przyjęcie sakramentu małżeństwa w Kościele, potem przejazd do sali z suto zastawionymi stołami i parkietem do tańca… Takie „tradycyjne” uroczystości powoli tracą na popularności. W dzisiejszych czasach coraz więcej narzeczonych sięga po bardziej oryginalne rozwiązania. Pragnie, by ten szczególny dzień był naprawdę wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju, zupełnie inny niż dotychczasowe śluby w rodzinie. Bardzo często jednak na drodze do urzeczywistnienia rzeczonego marzenia napotykają pewne trudności. Głowy są pełne niekonwencjonalnych koncepcji, serca dobrych chęci, ale brakuje pomysłu, jak stworzyć z nich spójną, elegancką całość? Nie ma też wystarczającej ilości czasu na przeglądanie ofert, spotkania z podwykonawcami, etc.

Co wtedy? Właśnie z myślą o takich parach (i nie tylko) powstał Pretty Little Weddings z Poznania, dla którego organizacja ślubów i wesel to nie pierwszyzna. Zajmuje się tym od lat i odnosi na wspomnianym polu spore sukcesy mierzone szczęściem i zadowoleniem klientów. Jeden szczery uśmiech, błysk radości w oku mówią więcej niż tysiące słów.  

Co można zyskać decydując się na współpracę z opisywaną firmą? Przede wszystkim spokój ducha. Nie trzeba się już martwić o oprawę muzyczną, nagłośnienie, fotografa, kamerzystę, kelnerów, kucharza, menu, rozsadzenie biesiadników, ustawienie stołów, kwiaty, dekoracje, stroje dla druhen, noclegi, atrakcje dla gości, etc. Drugą niezwykle istotną korzyścią, jaką niesie za sobą zatrudnienie profesjonalnego konsultantki jest bez wątpienia pewność, że nawet najbardziej zwariowane marzenia Państwa Młodych zostaną zrealizowane (jeśli nie w stu, to dziewięćdziesięciu dziewięciu procentach). Ślub na łonie  natury? W parku? Lesie? Albo przydomowym ogrodzie? Czemu nie! W końcu niemożliwe nie istnieje. Doświadczona wedding plannerka poradzi sobie z najtrudniejszym wyzwaniem. Dołoży wszelkich starań, by nic nie zepsuło uroczystości. Ugasi każdy pożar. Jeśli zajdzie taka konieczność będzie krawcową, fryzjerką, makijażystką albo złotą rączką.w pobliżu

RAJSKI SŁAWOMIR "SELECT"

Węgierki

Duda-Cars S.A.

Poznań

Krajan

Krajenka