WWW: https://talukko.com/
Dodano: 2020-01-09
Telefon: 608205156
Miejscowość: Poznań
Adres: Marii Kuncewiczowej 4
Kod pocztowy: 60- �

Źródła:


Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Designerskie szafki RTV


Telewizor jest jednym z obowiązkowych elementów wyposażenia salonu. Zazwyczaj znajduje się w centralnym miejscu pokoju. Szafka RTV jest potrzebna nawet wtedy, gdy telewizor jest zawieszony na ścianie. Mebel ten pozwala pogodzić estetykę z funkcjonalnością. Umożliwia schowanie podłączeń, okablowania, a także daje możliwość stworzenia ciekawego kącika multimedialnego. Wybór samego mebla jest niezwykle ważny. Ma wpływ na stylistykę wnętrza, a także i jego funkcjonalność. Zakup takiej szafki zawsze powinien być przemyślany, a podczas wyboru należy kierować się nie tylko estetyką, ale i parametrami technicznymi.

Designerskie szafki RTV znajdujące się w ofercie sklepu internetowego Talukko zachwycają walorami wizualnymi, ale także i jakością wykonania. Wszystkie meble znajdujące się w ofercie tej firmy wykonane zostały z najlepszych materiałów. To dzięki nim są trwałe, łatwe w czyszczeniu, a także dobrze prezentują się nawet po długim okresie użytkowania. Szafki znajdujące się w ofercie sklepu idealnie wpiszą się we wnętrza utrzymane w stylistyce skandynawskiej, minimalistycznej czy eklektycznej.

Szafki RTV zostały wyposażone w fornirowane szuflady, które otwierane są „na dotyk". Meble posiadają kubiki w różnych kolorach. W każdym modelu istnieje możliwość wybrania barwy, dzięki temu jeszcze łatwiej jest dopasować mebel do danej przestrzeni. Do zalet mebli oferowanych przez ten sklep internetowy zaliczyć można nie tylko ciekawy design, ale i uchwyty oraz podstawę, które zostały wykonane z litego drewna. Meble zostały wykończone farbą oraz lakierem, który tworzy trwałą powłokę. Powłoka ta jest zabezpieczeniem przed uszkodzeniami mechanicznymi, a także chroni powierzchnię mebla przed oddziaływaniem czynników atmosferycznych czy promieniowaniem UV. Do każdego mebla zakupionego w tym sklepie online dołączona jest instrukcja użytkowania oraz montażu. Szafki dostarczane są klientom przez zewnętrzną firmę transportową na palecie. Bryła szafki jest zmontowana, jedynym elementem wymagającym przykręcenia jest podstawa.w pobliżu

RAJSKI SŁAWOMIR "SELECT"

Węgierki

Duda-Cars S.A.

Poznań

Krajan

Krajenka