WWW: https://silesiapak.pl/
Dodano: 2020-01-13
Telefon: 790 275 067
Miejscowość: Katowice
Adres: Blachnickiego 9
Kod pocztowy: 40-175

Źródła:
https://silesiapak.pl/

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Torby papierowe ekologiczne


W ostatnich latach reklamówki z naturalnych materiałów zdobywają coraz większą popularność. Zjawisko to wynika z kilku aspektów. Najważniejszym jest wzrost świadomości ekologicznej w społeczeństwie, jaki niewątpliwie następuje. Wraz z powiększającym się zanieczyszczeniem powietrza, niepokojącymi zmianami klimatycznymi i problemami ze składowaniem odpadów, ludzie chętniej podejmują działania, które można określić jako przyjazne dla planety. A jednym z nich jest znaczne ograniczenie użycia plastiku w codziennym życiu. Warto się o to postarać, bo naprawdę nie jest to wyzwaniem wymagającym trudnych wyrzeczeń. Wystarczy odrobina chęci. Najprościej jest wyeliminować stosowanie jednorazowych siatek, w które w sklepach pakuje się zakupy. Ekologiczne torby papierowe wielokrotnego użytku stosowane przez konsumentów zmniejszają ilość odpadów, które trzeba składować, a w dodatku przy ich produkcji nie cierpi środowisko naturalne. 

Na tym jednak nie kończą się ich zalety. Są one wytwarzane z papieru typu kraft. Jest on nie tylko wytrzymały, co pozwala na pakowanie olbrzymiej ilości nabytego towaru bez obawy o urwanie się rączek czy przerwanie spodu, ale także wodoodporny. Nie zachodzi zatem obawa, że w trakcie deszczowej pogody przemokną produkty spożywcze. 

Wreszcie specjaliści z firmy Silesiapak, którzy zajmują się wyrabianiem takich artykułów, podkreślają, że świetnie sprawdzają się one w formie nośników treści reklamowej. W przedsiębiorstwie tym można zamówić wykonanie toreb z dowolnym nadrukiem. Istnieje szansa zamówienia produktu z logo lub brandem.

Będą się one wtedy doskonale nadawały jako bezpłatne gadżety rozdawane na szkoleniach, konferencjach biznesowych i innych eventach. Dlaczego warto tak postąpić? Osoby, które je otrzymają, będą chętnie z nich korzystać, a to z kolei sprawi, że dana marka zyskuje darmowych roznosicieli przekazu marketingowego. Każdy użytkownik stanie się mobilną reklamą, a treść perswazyjną będzie wysyłał wszędzie tam, gdzie uda się z torbą. Biorąc pod uwagę, że koszt zamówienia takich produktów jest niewielki, warto rozważyć zyskanie taniej i skutecznej formy promocji zewnętrznej.w pobliżu

TAPICER 'KA Olga Hulbój

Ruda Śląska

Iluzjonista Konrad Mościński

Sosnowiec

Netpaka.eu

Lubliniec