WWW: https://www.greentex24.pl/
Dodano: 2020-03-06
Telefon: 501 727 858
Miejscowość: Wrocław
Adres: Nyska 61a
Kod pocztowy: 50-505

Źródła:
https://www.greentex24.pl/pad-maszynowy-onestep-combo-pad-10-25-40-cm-p-142.html

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Pad maszynowy


Twarde powierzchnie typu gres, beton czy lastryko można czyścić na wiele sposobów. Mając do czynienia z tego typu posadzką w  budynkach przemysłowych, warto zastanowić się, jaki będzie najbardziej wydajny. Znaczenie ma tutaj rodzaj i cena wybranego narzędzia, środki czystości i sposób użytkowania.

Naturalnie najrozsądniejszym wyborem wydaje się hit kilku ostatnich sezonów, czyli pad maszynowy. To niezwykłe rozwiązanie pozwala utrzymywać porządek w dokładny i ekonomiczny sposób, a przy odpowiedniej konserwacji jeden i ten sam egzemplarz służyć może swoim właścicielom przez stosunkowo długi czas.

Wykonany z popularnej substancji chemicznej zwanej melaminą, ma naprawdę niezwykłe właściwości. Swoją wysoką wydajność zawdzięcza kompozytowej strukturze, pozwalającej uzyskać materiał gęsty i wytrzymały. Właśnie dzięki temu jest bardzo odporny na uszkodzenia mechaniczne, a co za tym idzie, czas jego użytkowania może być znacznie wydłużony w porównaniu do innych narzędzi tego typu.

Model Combo dostępny na greentex24.pl to wyjątkowa pozycja pośród produktów w swojej klasie. Został skonstruowany z niewielkich kawałków melaminy, co nadaje mu jeszcze większą elastyczność i dodatkowo uodparnia go na ścieranie i uszkodzenia. Pianka, z której został wykonany, niezwykle dokładnie zbiera zanieczyszczenia, pozwalając na osiągnięcie wcześniej niemożliwych efektów.

Zastosowanie tego typu sprawnego mechanicznie rozwiązania pomaga ograniczyć zużycie intensywnych środków chemicznych do czyszczenia powierzchni. Za tym idzie zwiększona wydajność, a przy odpowiedniej konserwacji nawet oszczędność. Jeden egzemplarz wyczyścić może nawet kilka tysięcy metrów kwadratowych posadzki.

Przy użyciu Combo poleca się stosowanie czystej wody bądź nieagresywnych środków czyszczących. Należy również regularnie przemywać jego powierzchnie, co powinno znacząco wydłużyć czas jego użytkowania. Podczas pracy narzędzie powinno być stale nawilżone, aby uniknąć nadmiernego ścierania. Poziom nacisku dostosowuje się indywidualnie do maszyny oraz do konkretnej posadzki.
 

 w pobliżu

Hexssl

Wrocław

SuperAutoMarket

Wrocław

Lewkorp

Legnica