WWW: https://www.greentex24.pl/
Dodano: 2020-03-07
Telefon: 501 727 858
Miejscowość: Wrocław
Adres: Nyska 61a
Kod pocztowy: 50-505

Źródła:
https://www.greentex24.pl/sciereczka-green-tex-handy-light-zolta-p-9.html


Autor: Igor Kubiak

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Handy light


Jeżeli prowadzą Państwo firmę sprzątającą lub myjnię samochodową, kluczowe jest znalezienie rozwiązań, które pozwolą osiągnąć maksymalną wydajność pracy. W branży powiązanej z myciem i czyszczeniem za efektywność podejmowanych działań odpowiadają w dużej mierze odpowiednie narzędzia, które wykorzystuje się, zachowując zasady ergonomii, co skutkuje osiąganiem satysfakcjonujących wyników.

Jednym z takich rozwiązań jest ściereczka z mikrofibry Handy Light, dostępna w hurtowni internetowej  greentex24.pl, oferującej Państwu profesjonalne produkty do czyszczenia. Przedstawiony model ściereczki przeznaczony jest do czyszczenia niemal każdego rodzaju powierzchni. Można użytkować ją zarówno na sucho, jak i na mokro. W jej przypadku nie ma konieczności stosowania chemicznych środków czyszczących, chociaż, zależnie od preferencji, ich wykorzystanie nie jest zabronione. Największą wydajność ściereczka osiąga, gdy jest delikatnie nawilżona.

Proporcje i kombinacja włókien poliamidowych i poliestrowych zastosowana w tym modelu doskonale sprawdzi się przy profesjonalnym sprzątaniu.  Wykazuje bowiem niezwykle wysokie właściwości kapilarne, co oznacza że charakteryzuje się bardzo dobrą chłonnością.  Mówiąc prościej, absorbuje stosunkowo dużo wody, biorąc pod uwagę jej rozmiar. 

Fakt, że została wykonana z mikrofibry, czyni z niej wyjątkowo nieprzyjazne miejsce dla bakterii. Te potrzebują bowiem materii organicznej, aby się rozwijać, co pozwala bezpiecznie korzystać ze ściereczki nawet przy bardzo zabrudzonych powierzchniach, nie bojąc się o ich przenoszenie.  Po użyciu należy po prostu wyprać ją w pralce automatycznej w temperaturze do 90 stopni.

Produkt nie traci właściwości odpowiednio prany nawet ponad 300 razy. W ofercie hurtowni dostępne są różne kolory, w tym niebieski, zielony, żółty i czerwony.  Gwarancja szybkiej i terminowej dostawy oraz indywidualnej realizacji przy zamówieniach na powyżej 3000 sztuk. Minimalna ilość zamawianych ściereczek to opakowanie 15 sztuk. Idealne rozwiązanie wszędzie tam, gdzie stawia się na jak najwyższą wydajność.w pobliżu

Hexssl

Wrocław

SuperAutoMarket

Wrocław

Lewkorp

Legnica