WWW: https://e-masters.pl
Dodano: 2020-08-11
Telefon: 61 83 01 083
Miejscowość: Poznań
Adres: Głogowska 165
Kod pocztowy: 60-126

Źródła:
https://e-masters.pl/
https://pl.wikipedia.org/wiki/GSM
Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Naprawa GSM Poznań


Skomplikowany sprzęt elektroniczny jest delikatny i narażony na liczne uszkodzenia. I chociaż zdecydowana większość użytkowników dba o swoje tablety, laptopy czy telefony komórkowe, nie brakuje okazji, by przypadkiem uległy zniszczeniu. Nieocenioną pomocą w takiej sytuacji będzie rzetelny i zaufany serwis.

Z zadania znakomicie wywiąże się firma, która prezentuje się w Internecie pod adresem e-masters.pl. Jej specjalnością jest naprawa sprzętu GSM w Poznaniu. Oferta obejmuje szereg usług, w tym:

  • wymianę szybki i układów elektronicznych, naprawę gniazd i konfigurację sieci w telefonach komórkowych
  • wymianę oprogramowania, wyświetlaczy, paneli dotykowych i złącz oraz naprawy po upadku i zalaniu tabletu
  • naprawę uszkodzonej matrycy w laptopie i naprawę sprzętu po zalaniu czy upadku, pomoc w  przypadku cięższych awarii

Specjaliści  zajmą się urządzeniami zarówno wiodących marek, jak i tych mniej popularnych. W związku z ogromną popularnością sprzętu jednego z chińskich producentów, firma uruchomiła serwis Xiaomi.  Na każdą wykonaną usługę udzielana jest trzymiesięczna gwarancja.

Mieszkańców stolicy Wielkopolski firma zaprasza do siedziby przy ul. Głogowskiej 165. Sprzęt można również dostarczyć do punktu przyjęć, który znajduje się przy ul. Opolskiej 5. W ofercie jest także naprawa wysyłkowa. By poznać jej szczegóły, warto skontaktować się z pracownikami firmy. Można skorzystać z komunikatora Messenger, zadzwonić lub napisać e-mail, konieczne dane znajdują się na internetowej stronie. Aby zaproponować jak najlepsze warunki współpracy, firma przygotowała panel klienta, dzięki któremu można dodać zlecenie, śledzić status naprawy czy wyrazić zgodę na wycenę naprawy. Gdy umówiony termin wykonania usługi ulegnie zmianie, klient jest o tym powiadamiany. Płatność można zrealizować na kilka sposobów, cennik dostępny jest na stronie.

Serwis zyskał dużą popularność wśród klientów, którzy doceniają wysoką jakość usług. Jak zapewniają, jest szybko, profesjonalnie i tanio. Warto zajrzeć na konto firmy na Facebooku, na którym znajdują się aktualne wiadomości, prezentacja nowego sprzętu oraz informacje o rabatach.w pobliżu

RAJSKI SŁAWOMIR "SELECT"

Węgierki

Duda-Cars S.A.

Poznań

Krajan

Krajenka