Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Zaprojektuj buty


Jakie powinny być idealne buty na ślub? Czy panny młode muszą wybierać między designem a funkcjonalnością? Nie! Nie idź na kompromis, zaprojektuj buty, o jakich marzysz. Taka usługa wcale nie jest droga. Trzeba tylko wiedzieć, gdzie szukać pomocy. Firma My Wish chętnie podejmie się tego zadania. Na swojej oficjalnej stronie firma udostępniła katalogi gotowego obuwia. Najczęściej są to wcześniej realizowane projekty. Dla każdego nowego klienta mogą one stanowić inspirację. W każdym z zaprezentowanych na stronie modelu szewcy mogą zmienić na zlecenie klienta:

materiał – najczęściej jest to skóra licowana lub klasyczny zamsz,

  • kolor – zdecydowana biel butów ślubnych może zostać zastąpiona bardziej odważnymi kolorami,
  • grubość i wysokość obcasów,
  • zapięcie obuwia.

Warto nadmienić, że usługa szycia butów na miarę nie obejmuje wyłączne butów ślubnych. Szewcy doskonale zdają sobie sprawę, jak trudno jest niektórym osobom znaleźć odpowiedni rozmiar obuwia. Problem ten dotyczy zarówno osób z małymi, jak i dużymi stopami. Nie warto przeszukiwać sklepowych półek w nadziei, że może coś jednak uda się dopasować. Lepiej od razu zdecydować się na buty szyte na miarę. Wbrew pozorom czas realizacji takiego zamówienia nie jest długi, to ok. 14 dni od momentu pobrana miary. W wyjątkowych sytuacjach termin ten może ulec wydłużeniu.

Do butów można też zamówić inne dodatki, takie jak torebka szyta na miarę. Według niektórych osób to najważniejszy atrybut kobiecej stylizacji. Projektanci rekomendowanej firmy doskonale to rozumieją. Dlatego na wyjątkowe okazje polecają model Louis Clutch Bag. To klasyczna kopertówka, która przy odrobinie fantazji i kreatywności może prezentować się naprawdę designersko.

Rekomendowana firma proponuje swoim klientom bony podarunkowe. To idealny pomysł na prezent, np. z okazji wieczoru panieńskiego. Wygodne buty to podstawa stylizacji ślubnej. Każda panna młoda z pewnością doceni taki wyjątkowy upominek.

Zamówień można dokonywać online bądź w wybranych salonach partnerskich. Są one zlokalizowane w takich miastach jak Wrocław, Gdańsk czy Kraków.w pobliżu

TAPICER 'KA Olga Hulbój

Ruda Śląska

Iluzjonista Konrad Mościński

Sosnowiec

Netpaka.eu

Lubliniec