WWW: https://www.e-kjstudio.pl/
Dodano: 2020-07-18
Telefon: 500 264 071
Miejscowość: Piła
Adres: Promienna 23 /21
Kod pocztowy: 64-920

Źródła:
https://www.e-kjstudio.pl/

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Obsługa Twojego facebooka!


Jedną z popularniejszych platform społecznościowych, na jakich reklamują się przedsiębiorstwa, jest Facebook. Strona ta odwiedzana jest przez internautów z całego świata, którzy wykorzystują ją nie tylko do komunikowania się z innymi, ale też do szukania informacji o produktach czy usługach danej firmy. Nic więc dziwnego, że coraz więcej osób prowadzących własne biznesy, zakłada fanpage. Konto firmowe na Facebooku przynosi szereg korzyści. Przede wszystkim daje możliwość reklamy niewielkim kosztem, dlatego przypadnie do gustu niewielkim firmom, które często dysponują ograniczonym budżetem. Innymi słowy, promocja w mediach społecznościowych jest o wiele tańsza w porównaniu do mediów tradycyjnych.

Platforma, o jakiej mowa, daje szansę codziennego kontaktowania się z odbiorcami oraz przypominania im o swojej obecności, co w dobie dużej konkurencji jest bardzo istotne. Dzięki niej internauci mogą dowiedzieć się o aktualnych promocjach oraz podejrzeć działania marki od kulis. Rozwiązanie to zwiększa zaufanie do firmy, dzięki czemu klienci są bardziej skłonni do dokonania u niej zakupów. Warto jednak pamiętać, że prowadzenie fanpage’a powinno być dokładnie przemyślane. Niektóre osoby zlecają to zadanie specjalistom zatrudnionym w agencji KJ Studio.

Przedsiębiorstwo to oferuje profesjonalne prowadzenie kont w mediach społecznościowych. Wszystkie strony, jakimi się zajmuje, są obsługiwane przez osoby, które doskonale wiedzą, w jaki sposób dotrzeć do potencjalnych klientów. Od lat prowadzą profile w sposób kreatywny, różnorodny i pomysłowy, przez co ich usługi zyskują na popularności. Bazują one na doświadczeniu, a do każdego klienta podchodzą indywidualnie i dokładnie wsłuchują się w jego potrzeby oraz cele, jakie chciałby osiągnąć. Obsługa Facebooka związana jest między innymi z regularnym publikowaniem angażujących wpisów, odpowiadaniem na komentarze czy prowadzeniem kampanii reklamowych. Pracownicy dbają nie tylko o treść publikowanych treści, ale i dobór odpowiednich zdjęć czy grafik, które przyciągają spojrzenia i nikogo nie pozostawiają obojętnym.


w pobliżu

RAJSKI SŁAWOMIR "SELECT"

Węgierki

Duda-Cars S.A.

Poznań

Krajan

Krajenka