WWW: https://www.overgroup24.pl/
Dodano: 2020-08-12
Telefon: 503 648 094
Miejscowość: Poznań
Adres: Gałczyńskiego 52
Kod pocztowy: 60-194

Źródła:
https://www.overgroup24.pl/sprzatanie/pranie-dywanow/

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Pranie dywanów Poznań


Coraz więcej osób rezygnuje z kładzenia na podłogę dywanu. Kiedy jednak ma się małe dzieci, to jest to niepraktyczne. Najmłodsi dużo czasu spędzają na podłodze, bawiąc się i wykonując różne inne czynności. Dlatego nawierzchnia musi być miła w dotyku i jak najbardziej bezpieczna. Jadnak tu często powstaje kolejny problem, jak utrzymać nieskazitelną czystość wykładziny? Nawet codzienne odkurzanie całego mieszkanie to za mało. Najlepiej zdecydować się na regularne pranie dywanów. W Poznaniu takie usługi świadczy OVER GROUP. Zależnie od materiału, z jakiego została wykonana wykładzina, pracownicy firmy dobiorą odpowiednie środki piorące i metody czyszczenia. Może to być np. czyszczenie chemiczne czy też pranie na mokro lub sucho. Dzięki temu można się pozbyć nawet najbardziej uciążliwych plam, np. po rozlanym:

  • winie,
  • kawie,
  • sosie,
  • czekoladzie,
  • oleju.

Klient może zlecić pranie dywanów i wykładzin ekipie sprzątającej. Może też poprosić o dostarczenie odpowiedniego sprzętu. Koszt wynajmu urządzeń ustalany jest za każdym razem indywidualnie. Wśród urządzeń dostępnych w ofercie są też odkurzacze przemysłowe przeznaczone do sprzątania hal fabrycznych.

Polecana usługa wcale nie jest droga. Rekomendowana firma sprzątająca oferuje atrakcyjny cennik dostosowany do potrzeb i możliwości finansowych klientów. To jeden z powodów, dla którego z outsourcingowych usług sprzątających korzysta coraz więcej osób. Warto zaznaczyć, że pranie dywanów i wykładzin to tylko niewielki fragment oferty. Poznańska firma specjalizuje się w szeroko pojętych usługach porządkowych, które obejmują:

  • kompleksowe sprzątanie wnętrz,
  • pielęgnację terenów zielonych i odśnieżanie,
  • mycie elewacji,
  • zarządzanie nieruchomościami.

W skład zespołu sprzątającego wchodzą osoby z uprawnieniami do realizacji prac na wysokościach. Dlatego bez wahania można zlecić firmie usługi mycia okien w biurowcach i wieżowcach. Tam obowiązkowo przydatne są uprawnienia alpinistyczne.

Więcej informacji o usługach prania i czyszczenia dywanów oraz wykładzin, a także o innych oferowanych pracach porządkowych można znaleźć na oficjalnej stronie firmy.w pobliżu

RAJSKI SŁAWOMIR "SELECT"

Węgierki

Duda-Cars S.A.

Poznań

Krajan

Krajenka