WWW: https://sgb.com.pl/
Dodano: 2020-08-27
Telefon: +48 89 533 82 35
Miejscowość: Olsztyn
Adres: Janowicza 30C
Kod pocztowy: 10-693

Źródła:
https://sgb.com.pl/reklamy-podswietlane-zewnetrzne-wielkoformatowe

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Reklamy świetlne Olsztyn - http://sgb.com.pl/


W związku z tym, że na rynku pojawiają się coraz nowe produkty i firmy, trudno jest wyróżnić się wśród konkurencji, a jeszcze trudniej sprzedać swój produkt czy usługę. Dlatego wiele firm decyduje się na różnego rodzaju reklamy, które pozwolą potencjalnym klientom dowiedzieć się, że taka firma istnieje na rynku. Co prawda nie jest to na ogół duża kampania reklamowa, ponieważ na tę pozwolić sobie mogą jedynie przedsiębiorstwa ze sporym budżetem, niemniej jednak mniejsze i większe firmy starają się na miarę swoich możliwości znaleźć kogoś, kto wykona dla nich reklamy.

Efektowne i efektywne reklamy świetlne w Olsztynie wykonuje przedsiębiorstwo S.G.B. s.c., które od wielu lat jest już na rynku i choć na początku zajmowało się wyłącznie poligrafią, to z czasem zdecydowało się również na pracę w marketingu. Obecnie firma ta oferuje najróżniejsze formy reklamy zewnętrznej, wśród której można znaleźć:

  • pylony,
  • potykacze,
  • stojaki reklamowe,
  • tablice informacyjne i reklamowe

i wiele innych. Wśród wielkoformatowych reklam podświetlanych z pewnością największą popularnością cieszą się właśnie pylony nazywane też totemami. Są to duże pionowe reklamy, które cechują się przede wszystkim nowoczesną konstrukcją, dzięki czemu są niezwykle czytelne i przyciągają uwagę potencjalnych klientów. 

Do produkcji reklam świetlnych wykorzystuje się materiały o najwyższej jakości, wśród których jest stal, aluminium, a także stosunkowo nowy na rynku materiał Dibond, który jest odporny na korozję i stabilny. Jego cechą charakterystyczną jest możliwość pełnego zadruku i utrzymanie trwałość koloru. Dzięki podświetleniu są one widoczne i czytelne przez całą dobę bez względu na pogodę. W słoneczny dzień nie wymagają podświetlenia, ale w pochmurne dni i z zapadnięciem zmierzchu to właśnie dzięki podświetleniu w dalszym ciągu pełnią swoją funkcję. Zastosowano w nich energooszczędne oświetlenie LED, które ma także tę zaletę, że się nie nagrzewa, a zatem prawdopodobieństwo awarii jest niewielkie.

Wszystkie reklamy wykonywane przez tę firmę są najwyższej jakości nie tylko dzięki doświadczeniu i fachowości kadry, ale także doskonałemu parkowi maszynowemu, który pozwala na precyzyjne wykonanie każdego elementu.


w pobliżu

Turbo-Centrum

Ostróda

S.G.B. AGENCJA REKLAMOWA S.C. Ewa Kowalczyk, Helena Picur

Olsztyn

Transport Przeprowadzki ADAM Kacper Wojtyński

Elbląg